Archiv sezóny 2010/11

2.kolo Krajský přebor MD: Kročehlavy - Kunice

Utkání pro nás nezačalo zrovna dobře, neboť hned ve 2.min podnikl soupeř rychlý výpad po pravé straně, odcentroval přízemní centr na hranici velkého vápna, a dobíhající záložník ho bez přípravy poslal do pravého horního rohu naší brány 1:0.


V 11.min narazil Šíma míč proti noze Štěpánovi Procházkovi a ten chytrou technickou střelou z hranice velkého vápna vyrovnal na 1:1.
Ještě do poločasu se nám podařilo otočit výsledek utkání. Ve 32.min se do velmi dobré příležitosti dostal Kuba Zaal, ale místo střely posunul na ještě lépe postaveného Procházku a ten svým druhým gólem strhl vedení na naší stranu 1:2.
V 55.min domácí vyrovnali na 2:2. V 78.min zahrával soupeř standardní situaci, dostal se až k zakončení, ale náš brankář byl opět pozorný. Nejen že zlikvidoval velkou šanci domácím, tak naopak rychle vykopl dlouhý míč, Štěpán Procházka ho hlavou prodloužil za sebe a Ondra Šíma své sólo minutu před koncem proměnil 2:3
K vidění byl vyrovnaný zápas, ve kterém naše mužstvo bylo lepší v prvním poločase, naopak soupeř měl o něco málo více ze hry ve druhé půli. Obě mužstva si v průběhu zápasu vytvořila celou řadu vyložených brankový příležitostí, ale na konečném skóre 2:3 v náš prospěch se už nic nezměnilo.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem