Archiv sezóny 2010/11

Aktuální výsledky z víkendu 19.-20.3.2011

Tento víkend mnoho fotbalu nenabídl. A-mužstvo mělo svůj domácí zápas s Bohemians Praha odložený z důvodu nezpůsobilé hrací plochy, kterou v pátek pokryla několikacentimetrová  vrstva sněhu. Pro žákovskou a dorosteneckou kategorii zajistilo vedení klubu s předstihem hřiště s umělým povrchem a o to více nás překvapila informace, že fotbalový svaz odložil kompletní 17.kolo krajského přeboru. Bohužel tato zpráva nás rozhodně nepotěšila a  mužstva žáků a dorostu tak žádné utkání nehráli. Jedinými, kdo si tak o tomto víkendu zahrál alespoň přípravné utkání byly obě naše přípravky. Jak mladší, tak ti straší se utkali se stejně mladými borci z Úval. V úterý 22.3 odehráli poslední přípravné utkání hráči B-mužstva s týmem Újezda.

 

B-mužstvo:    SK Újezd Praha 4 - Kunice   0:4 (0:2) 

St.přípravka:   FK Kunice – SK Úvaly          1:4 (0:0)

Ml.přípravka:   FK Kunice – SK Úvaly          3:2  (3:2 )

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem