Silvestrovský turnaj starých gard - 2014

Silvestrovský turnaj SG - 2014V poslední den roku 2014 se v Kunicích v rámci Silvestrovských oslav  uskutečnil již tradiční turnaj starých gard. Letošního ročníku se krom dvou domácích týmů zúčastnily ještě týmy z Velkých Popovic, Světic, Kamenice a Jevan.

Týmy byly rozděleny do dvou skupin a dle dosaženého pořadí si zahrály o konečné umístění. Mužstva z druhých míst dostaly ještě šanci v semifinálovém utkání si vybojovat účast ve finále.

Dříve než mohl Silvestrovský turnaj začít, tak bylo nutné uklidit noční sněhovou nadílku, která pokryla naše hřiště. Na úklidu se bez ohledu na barvu dresu podíleli takřka všichni, za co všem patří  velké dík.

 

Stejně jako minulý týden v rámci Vánočního turnaje, i tentokrát si o 5.místo zahrály oba domácí týmy Kunice A a Kunice B. Šanci vybojovat si účast ve finále využily Jevany, které nakonec zvítězili i ve finálovém utkání s Kamenicí a staly se tak vítězi celého turnaje.

 

Individuální ocenění nejlepšího brankáře získal Honza Žáček z Kamenice, který v rámci základní hrací doby inkasoval pouze třikrát a nejlepším střelcem turnaje se stal Rosťa Ištok z Velkých Popovic, který během turnaje vstřelil celkem sedm gólů.

 

 

Bez ohledu na konečné umístění a předvedené individuální výkony bychom všem chtěli poděkovat za účast na letošních turnaji, popřát Vám hodně zdaru a spokojenosti v roce následujícím a budeme se těšit na další vzájemná setkání.

Hodně štěstí v roce 2015 !!!

 

Skupina A

 

Kunice A

Jevany

Kamenice

Skóre

Bodů

Pořadí

Kunice A

 

0:3

0:7

0:10

0

3.

Jevany

3:0

 

0:4

3:4

3

2.

Kamenice

7:0

4:0

 

11:0

6

1.

 

Skupina B

 

Kunice B

V.Popovice

Světice

Skóre

Bodů

Pořadí

Kunice B

 

1:2

0:2

1:3

0

3.

V.Popovice

2:1

 

4:1

6:2

6

1.

Světice

2:0

1:4

 

3:4

3

2.

 

Semifinále

1.A – 2.B

Kamenice

-

Světice

4 : 1

1.B – 2.A

Jevany

-

V.Popovice

2 : 2  (3 : 2)

 

O umístění

o 5.místo

Kunice A

-

Kunice B

4 : 4  (2 : 1)

o 3.místo

Světice

-

V.Popovice

1 : 2

finále

Kamenice

-

Jevany

2 : 2  (1 : 2)

 

Konečné pořadí

1.místo

Jevany

2.místo

Kamenice

3.místo

Velké Popovice

4.místo

Světice

5.místo

Kunice A

6.místo

Kunice B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        Silvestrovský turnaj SG - 2014

 

 další foto z turnaje najdete zde

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem