1.B třída 13.kolo: Kunice B – Jiskra Struhařov

Kunice B – Jiskra Struhařov 5:0 (1:0)

Kunice - Ve fotbalové I. B třídě, skupině D, sice předposlední Struhařov na hřišti třetích Kunic nepropadl, přesto si odvezl domů potupného "bůra". V prvním poločase se hrál vyrovnaný souboj. První zahrozili hosté, ale tvrdou střelu Pospíšila zpacifikoval nadvakrát brankář Šilhavý. Následně se dvakrát zaskvěl na druhé straně P. Pessr. Do vedení se domácí dostali ve 38. minutě, kdy pěknou střelou otevřel skóre Dušek.

Chvíli po přestávce chyboval brankář Struhařova, čehož využil Varga a dodal klid na domácí kopačky. V 67. minutě se opět nezadařilo brankáři Pessrovi, což využil tentokrát Čapek. Následně mohl snížit střídající D. Sysel, ale míč zastavilo břevno, aby domácí Varga v závěru po dvou trefách završil svůj hattrick.

Tentokrát musím kluky za nasazení a bojovnost pochválit. Výsledek je pro nás krutý, ke kterému přispěli dva laciné góly, které jsme dostali po chybách jinak výborného brankáře Pavla Pessra a zkušenost domácích hráčů, kteří je potrestali. Po předešlých třech zápasech mám ze hry dobrý pocit, i když jsme prohráli," nehanil hráče po prohře trenér Struhařova Vladimír Pohůnek.

 

Kunice: Šilhavý- Lehovec ( 60. Příhoda ), Obermajer, Hyský, Čapek- Skála T., Dušek, Kounovský, Katrák ( 72.Skála M ),  Prokš- Varga

Struhařov: P. Pessr – J. Sysel (68. Z. Pessr), Dudík (64. Kremina), Hanibal, Hovorka – Hroch, Veselý, Pospíšil, Koblasa – L. Sysel, Folprecht (75. D. Sysel).

 

Branky: Varga 3, Čapek, Dušek.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem