přátelské utkání: Viktoria Radim - Kunice B

Ilustrativní fotoViktoria Radim - Kunice B  5:3 (3:1)

Další přípravný zápas sehrálo naše B mužstvo v Plaňanech s mužstvem Viktorie Radim, která hraje 1.A třídu. Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. První poločas jsme prohráli 3:1, kdy náš gól vstřelil D. Prokš. Do druhého poločasu za stupňujícího vedra se naše hra o něco zlepšila, ale zbytečným gólem z půlky hřiště, kdy náš gólman stál na hranici šestnáctky prohráváme už 4:1.

V 66 minutě dává gól Jiskra a v 76 minutě nádhernou trefou z přímého kopu Dušek a my trochu dramatizujeme závěr. V 81 minutě proniká z pravé strany Jiskra, předkládá  tutovku Zderadičkovi , který ze dvou metru netrefuje ani balon. Nedáš, dostaneš se potvrdilo a v zápětí po průniku z pravé strany a zblokovanou střelou končí utkání 5:3.

 

Sestava: Přída (75. Karlík )- Zieris, Obermajer, Prokš M., Čapek (60. Kučera) - Jiroušek, Dušek, Skála M.(60.Staněk) - Prokš D., Zderadička, Jiskra

 

Branky: 27‘ Prokš D.(as. Skála M.), 66‘ Jiskra (as. Prokš D.), 76‘ Dušek

ŽK/ČK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem