přátelské utkání: Zličín A - Kunice B

Ilustrativní fotoZličín A - Kunice B 0:2 (0:1)

K sobotnímu utkání na Zličíně cestuje kompletní B tým doplněný o pár hráčů z A týmu. Naše hra se od začátku podobá představám, hráči si plní své úkoly a my se dostáváme do šancí. Po přesné přihrávce T. Skály za obranu domácích dává L. Bříza na 1:0. První poločas dohráváme aktivně na polovině soupeře, který jen velmi ojediněle ohrožuje naší branku.

Druhý poločas se snažíme držet míč na svých kopačkách ale ve středu pole se nám již tolik nedaří, soupeř pomalu vyrovnává hru a dostává se i do šancí, které končí mimo branku nebo v náruči našeho brankáře Štěpánka. Po chvilce se i my dostáváme do šancí díky kolmicím ale taky jsme vyšli střelecky naprázdno.

Až v 88 minutě po přesné přihrávce F. Koubka do odkryté branky zvyšuje na konečných 2:0 M. Skála. Hráčům patří poděkování za přístup a hlavně nasazení v takovém počasí.

 

Sestava: Štěpánek - Lehovec ( 46‘ Bříza ), Prokš M., Štancl, Čapek - Skála T., Prokš D.( 46 Skála M.), Micka ( 46 Novák ) - Kučera ( 46 Sochor), Jiskra ( Koubek ), Bříza ( 46 Jiroušek )

 

Branky : 27‘ Bříza (as. Skála T.),  83‘ Skála M. (as. Koubek)

ŽK/ČK:  --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem