1.B tř. 3.kolo: Uhlířské Janovice - Kunice B

Ilustrativní fotoUhlířské Janovice - Kunice B 1:0 (1:0)

Domácímu trenérovi Františku Machurkovi se moc líbil první poločas: „V prvním poločase jsme hráli velmi dobře a zodpovědně. Kunice jsme nepustili do žádné šance. Kromě vstřelené branky jsme měli další tři tutovky, který jsme neproměnili. První poločas byl opravdu dobrý, který okořenil v 35. minutě krásným gólem Kopecký, který přehodil brankáře z 35 metrů."

 

Jenže ve druhém poločase začaly hrát Kunice aktivně, šli tvrdě do soubojů a začalo se jim dařit. „My jsme špatně rozehrávali a neudrželi jsme balon v útoku, čímž jsme se dostávali pod tlak. Za druhý poločas měli hosté tři šance. My jsme mohli rozhodnout v závěru z brejků, ale nedali jsme," dodal Machurka.

(zdroj: Kutnohorský deník)

 

Sestava: Štěpánek - Lehovec, Obermajer, Prokš M.,Chramosta - Skála T., Prokš D.,Skála M. - Bříza (70. Sochor) , Jiskra, Zderadička

 

Očima trenéra Kunic Antonína Obermajera:  "Sehráli jsme zápas dvou rozdílných poločasů, ten první absolutně bez pohybu a ohrožení soupeřovi branky. V druhém přišlo sice zlepšení, ale na body jsme nedosáhli, opět nás zradila koncovka. Zlepšení by mělo přijít v dalším utkání, kdy doma přivítáme Stříbrnou Skalici, které máme co vracet".

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem