1.B tř. 5.kolo: Liblice - Kunice B

Ilustrativní fotoLiblice - Kunice B 5:2 (3:2)

Liblice jsou nadále postrachem všech soupeřů. Nováček fotbalové třídy, skupiny D ani ve svém pátém utkání neprohrál. V posledním kole doma porazil béčko Kunic 5:2. 

„Zápas jsme začali přímo katastrofálně, když již ve 2. minutě jsme byli nedůrazní před naším vápnem a hosté se dostali do vedení. Sice jsme chvíli na to po penaltě srovnali, ale hned minutu poté hosté opět vedli a byli na koni a my byli na odpis," přiznal vedoucí liblického mužstva Jiří Pospíchal.

„Naštěstí si hosté začali myslet, že to v klidu dohrají, byli lehkovážní v obraně a Honza Hrstka využil svoji rychlost a důraznost a potrestal chyby stoperů a brankáře a vývoj utkání obrátil v náš prospěch. My se tím probrali a začali hrát svoji hru. Hosté byli z toho průběhu lehce vykolejení a znervózněli. V druhé půli se hosté snažili zkorigovat skóre a nám se naskytla příležitost pro brejky, ale finální zakončení nebylo zrovna optimální. Utkání jsme zlomili až po standardní situaci, kdy se prosadil Sobotka a poté opět Nekola. Hráčům patří pochvala za to, jak se dokázali zvednout a otočit utkání i po tom šíleném úvodu," dodal Pospíchal.

 

Trenér Kunic Antonín Obermajer : "Utkání jsme začali dobře a už ve 2. minutě jsme se dostali do vedení. Bohužel to smazala penalta, která byla naprosto vymyšlená. Hned na to jsme dali druhou branku a zase vedli. Ovšem po špatné komunikaci v obraně soupeř srovnal. Pak přišla situace, kdy je jasně faulován náš stoper, ale rozhodčí nechává domácího útočníka pokračovat a vstřelit branku. Do poločasu ještě pan sudí Michal rozdal našemu mužstvu pár žlutých karet a Dana Prokše po druhé žluté vyloučil. Druhý poločas jsme i v deseti domácí herně přehrávali, ale branka nepřišla a tak nám soupeř přidal ještě dvě branky a my si odvážíme potupnou prohru. Není naším zvykem hanit výkon rozhodčích, ale to, co tady s námi předvedl pan Michal, tomu se říká klasicky „ZÁŘEZ“. Nezbývá než se oklepat a příští týden přivést 3 body z Tuchoraze".

 

Sestava:  Štěpánek - Lehovec, Obermajer, Prokš M., Melichar - Skála T., Skála M., Prokš D.- Sochor ( 75 . Zaal ), Zderadička, Jiroušek

 

Liblice: Hanuš – Vávra (53. Bubník), Šmejkal, Sobotka, F. Řípa – Vlk, Fott (64. Líbal), Pop, Kovačka – Hrstka (87. J. Nouzák), Nekola (73. Bázlík).

 

Branky: 6‘ z PK a 72‘ Nekola, 18‘ a 29‘ Hrstka, 56‘ Sobotka – 2‘ Zderadička (as.Melichar), 7‘ D. Prokš.

Rozhodčí: Michal.

ŽK: 1:4.

ČK: 44. D. Prokš (K).

Diváci: 90.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem