1.B tř. 9.kolo: Kunice B - Sokol Zvole

foto ze zápasu TJ Kunice B - Sokol ZvoleTJ Kunice B - Sokol Zvole 1:3 (1:2)

K dalšímu domácímu utkání přijel silný klub Zvole za který nastupují bývalí prvoligový hráči.Rozbahněné horní hřiště vyhovovalo právě hostujícímu mužstvu,které se brzy ujalo vedení a po chvilce po faulu našeho brankáře přidali z penalty další. Jmenovitě P.Gabriel okolo něj se točila celá hra hostujícího týmu.

Naši borci snížili z penalty a závěru prvního poločasu se do šance dostal Jíra a Zderadička,ale brankář hostu je vychytal. V druhém poločase jsme se snažili vyrovnat hru, ale soupeř nám toho moc nedovolil. Díky větší bojovnosti a hlavně svým důrazem byl proti.Jedinou šanci k vyrovnání po průniku D.Prokše měl na kopačce kapitán Zderadička,ale nedal.A tak přišlo známé "nedáš dostaneš"!

 

Antonín Obermajer, trenér TJ Kunice B: „Hosté zvítězili zaslouženě díky bojovné a agresivní hře. Našemu spíše technickému týmu se nedařila kombinace na těžkém terénu a hráči kteří měli být posilami zcela zklamali.Děkujeme divákům za podporu další domácí zápasy sehrajeme na UMT v Újezdě.“

 

Branka : Jíra

Sestava: Štěpánek- Bříza (5' Chramosta), Prokš M., Lehovec, Čapek - Skála T., Skála M., Prokš D.- Jiroušek, Zderadička, Jíra

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem