Průhonice - Kunice B 1:0 (1:0)

Dne: Ne 21.8.2016

Hřiště: Průhonice

Soutěž: přátelské utkání

 

 

Hodnocení zápasu očima trenéra:

„Bohužel k tomuhle utkání jsme se sešli jenom v jedenácti hráčích, až v průběhu prvního poločasu se dostavil další hráč tak jsem mohl jedenkrát využít střídání. Tento zápas byl ze všech přátelských utkání nejtěžší. V určitých pasážích jsme se soupeři vyrovnali, ale také nám ukázaly jak rychleji pracovat s míčem, důraz v osobních soubojích a u některých hráčů i fyzická kondice.“

 

Sestava: Karlík J. – Ševčík O., Novák J., Mohyla J., Kočí J. – Boháč J., Doležal V., Chlubna P. - Sami Al Obaid, Paclík D. (46.min Skála M.), Jakub Al Obaid

 

Góly: --

 

Trenér mužstva: Tomáš Burminov

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem