Dne: Ne 28.8.2016

Hřiště: Kunice

Soutěž: Okresní Přebor

Hodnocení zápasu očima trenéra:

"První kolo a hned k nám zavítal jeden z favoritů této soutěže. Ale naše mužstvo se soupeře vůbec nezaleklo a snažili se hrát od začátku aktivní fotbal a prvních patnáct minut jsme byli lepší. Bohužel jsme šance nedokázali využít a zkušení hráči soupeře dokázali udeřit v 17.min.  a 19.min.  dvěma góly, po kterých jsme byli chvilku v útlumu, ale z toho jsme se dostali ve 28..min. gól který nás přiblížil na rozdíl jedné branky. A do poločasu se nám podařilo ve 45 min. nádhernou brankou vyrovnat na 2:2 a za tohoto stavu se šlo do kabiny. Bohužel druhý poločas v rozmezí 50.-60.min. se soupeř dostal zase na rozdíl dvou branek, ale naše mužstvo  dokázalo v díky brankám v 64.min a v 82.min vyrovnat na 4:4 ,ale o dvě minuty se skóre měnilo zase bohužel zase udeřil soupeř. Když, už to vypadalo na prohru tak se nám podařilo v nastaveném čase v 94.min. zaslouženě vyrovnat na konečných 5:5

A poprvé se u nás kopali penalty po nerozhodnutých 90.min. V této činnosti jsme, neuspěli a soupeř získal jeden bod navíc. Na závěr : S přístupem všech hráčů jsem byl velmi spokojený, jen mě mrzí zranění dvou našich hráčů. Doufám, že  se dají co nejdříve do pořádku."

Sestava: Karlík J. – Ševčík O., Zeiris M., Buček R., Mohyla H.,- Doležal V., Kočí J., Boháč J., Chlubna P. - Al Obaid J. ,Al Obaid S.,