zimní turnaj: ABC Bráník - Kunice B

Druhý přípravný zápas jsme sehráli se soupeřem z předních příček pražské 1.A třídy s  mužstvem Braníka. Zápas začal vzájemným oťukáváním a jelikož naše sestava doznala podoby přípravné, kdy hráče zkoušíme na různých postech, bylo k vidění spousty chyb, které jsme ale vždy dokázali včas napravit. Po 10 minutách se zranil Staněk, když chtěl zakončit dobře vypadající akci a musel být střídán Lehovcem. Hra se postupně přelévala ze strany na stranu a naše mužstvo se začalo dostávat více do hry. Akce, které jsme si vypracovali, bohužel postrádali přesné zakončení nebo je zlikvidoval dobře chytající brankář Braníka. Poločas tedy skončil bez branek. Do druhé půle jsme nastoupili ve stejné sestavě, ale hráči se protočili na postech a na hře to bylo znát. Na hrotu dobře operoval Rejhon a ve spolupráci s hráči zálohy dělali branickým velké problémy v rozehrávce. Náročný styl přinesl první ovoce v 55. min., kdy Rejhon vybojoval balon a narazil Duškovi, který lobem otevřel skóre zápasu 0:1.

 Hra pokračovala podobným stylem, a tak jsme zvýšili v 64. min. střelou Duška, který propálil vše, co mu stálo v cestě 0:2. Bohužel jsme nedokázali proměnit další slibné šance, a tak soupeř snížil po penaltě, která byla při nejmenším hodně přísná 1:2. Zápas se začal vyrovnávat a převahu na svou stranu strhnul Braník, který trestal naše častější chyby v rozehrávce nepříjemnými brejky. Přída byl však proti a s trochou štěstí vytěsnil všechny míče mimo branku. V 76. min. soupeř rozehrál rychlý aut a po nahrávce na nekrytého útočníka srovnal na 2:2. Vidina dobře rozehraného zápasu a zisk prvních bodů do zimní tabulky nás hnala opět do předu a po prostrčení Vyskočila na vysunutého stopera Obermajera vedeme 2:3. Pojistku přidal ještě aktivní Rejhon, kterého poslal do gólového úniku Dušek 2:4.

Dnešní zápas jsme zvládli a teď nás čeká kondiční soustředění a nedělní zápas s Měcholupy, ve kterém budeme chtít opět bodovat.

 

Sestava : Přída - Kaliba, Janků, Obermajer, Novák - Šmíd, Dušek, Mulyk, Staněk (10‘Lehovec) - Rejhon, Vyskočil

Branky: 2 Dušek, Obermajer, Rejhon

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem