B-mužstvo: Kunice B - D.Měcholupy

Do dnešního zápasu jsme vstoupili po 4denním kondičním soustředění, což zanechalo určité stopy na naší hře. Soupeř z Měcholup byl velice aktivní a neustálé napadání nám dělalo velké problémy. Hrálo se ve svižném tempu, které vyhovovalo více soupeři, jenž disponuje velmi rychlými hráči v předních řadách. Naše nepřesnosti by se dali přičíst možná zmíněnému náročnému týdnu, kdy hráči viděli balon jen sporadicky, ale nahrávku na 3 metry bychom kazit prostě neměli. Soupeřova aktivita začala opadat kolem 25. minuty a do hry jsme se také dostali my po zlepšení kombinací ve středu hřiště. V útoku operoval Rejhon, jenž svou bojovností mohl jít ostatním příkladem a po jeho napadání zahráváme roh. K míči se staví Jedlička a přesným centrem nachází nekrytého Obermajera, který nezaváhal a vedeme 1:0.

 Do poločasu proběhlo několik změn na jednotlivých postech, což umožňuje hokejové střídání. Do druhé poloviny vstupuje zase aktivněji soupeř a přichází opět nepříjemné napadání, ze kterého se narodilo pár šancí, které ale soupeř nedotáhl. Začal se hrát otevřenější fotbal a bylo k vidění dost šancí na obou stranách. Tu svou využili Měcholupy, které pěkným lobem srovnali na 1:1. Naše mužstvo muselo přidat na aktivitě a pokusit se opět získat nějakou standartku. To se povedlo Jedličkovi. Zahráváme rohový kop, který soupeř odvrací jen na Duška, jenž prostrkává na Rejhona a ten nás výstavní střelou posílá opět do vedení 2:1. Bohužel se nám zranil brankář Přída, a tak do brány putoval z pole Obermajer. Po přeskupení na hřišti zahráváme opět roh a dobře hrající Janků nás posílá do dvoubrankového vedení 3:1. Měcholupy ale z rychlého brejku a přesného centru na nekrytého hráče snižují na 3:2. Do konce zápasu zbývalo 10 minut, ve kterých už jsme si vedení pohlídali a získali cenné 3 body nad dobrým soupeřem.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem