OP 18.kolo: Kunice B - Úvaly B

Kunice B - Úvaly B  4:1 (2:0)

V sobotním klání jsme přivítali na domácím hřišti úvalské béčko. Do zápasu vstupujeme s cílem dát rychle úvodní gól a nechat všechny body v Kunicích. Již od počátečního hvizdu se tlačíme do útoku a již v 1. minutě se dostává ke střele Zeman, který svůj pokus otírá o břevno. Naše snaha o vstřelení rychlé branky pokračuje šancí Staňka, ale ani jeho střela není z kategorie povedených.

Ve 14. minutě posílá od půle krásný pas Prokš na rozběhnutého Zderadičku, který ale v souboji s gólmanem selhal, když svou střelu nasměroval pouze do brankařovy nohy. V 15. minutě se také osmělují Úvaly, ale ojedinělou akci likviduje jistým zákrokem Chadima. V 16. minutě vyhrává hlavičkový souboj Zderadička, prodlužuje na Zemana, ten zpětnou nahrávkou nabíjí Skálovi a vedeme 1:0. Ve 24. minutě fauluje kousek od hranice vápna Urx, ale s následným přímým kopem nemá Chadima větší starosti a v klidu chytá. Ve 28. minutě zahrává roh Dušek, míč se ze shluku hráčů odráží k hostujícímu obránci, který jej zahrává nejprve rukou, a tak se píská penalta, kterou proměňuje Zeman 2:0. V 31. minutě obírá o míč soupeře Zderadička, uvolňuje se postupně přes tři protihráče a krásnou patičkou nachází volného Bernolda, který z dobré pozice trefuje jen gólmana. Ve 35. minutě rozjíždí akci ze středu hřiště Skála, posouvá do kraje na Bernolda, ten uniká pomalému obránci hostí a centruje na Staňka, který hlavou míjí branku o centimetry. Do kabin jdeme za příznivého stavu 2:0 a viditelnou převahou v poli. Druhý poločas začíná trochu ospalou hrou hlavně z naší strany, a tak jsou u míče častěji vidět hosté. Několik pokusů ohrozit Chadimovu svatyni však většinou sbírá naše obrana dirigována kapitánem Obermajerem. V 60. minutě nám konečně došlo, že pokud chceme zápas dovézt ke zdárnému konci, musíme opět přidat. V 62. minutě posílá do ohně prudký centr Dušek, hostujícímu brankaři v souboji s Obermajerem míč padá, ale Rejhon svou šanci zahazuje. V 68. minutě prochází po straně Bernold, centruje na Rejhona, jehož následná střela končí v korunách stromů. V 76. minutě zahrává tradiční exekutor rohů Dušek míč přímo na bránu, kde si v souboji poradil Zderadička a Obermajer si již s volným míčem poradil na jedničku 3:0. V 80. minutě přichází další roh, který tentokrát posouvá Rejhon Duškovi na krátko, ten centruje na zadní tyč, kde se o svůj premiérový gól pokouší Staněk, ale ani teď není bohužel úspěšný. V 81. minutě kličkuje ve vápně Rejhon, od brankové čáry posílá před branku na nekrytého Zderadičku a je to již zasloužených 4:0. V 85. minutě hází soupeř dlouhý aut až přes naše stopery, kde se ocitá osamocený útočník a koriguje výsledek na konečných 4:1. Utkání se dohrává v poklidu a hlavně bez zranění, a tak můžeme být z dnešního zápasu naplno spokojeni.

Dnes jsme vyhráli zaslouženě, soupeře jsme povětšinu zápasu přehrávali a hlavně proměnili šance. Teď nás čeká zápas v Radonicích, kde budeme chtít uspět naplno a odvést si tak cenné body jako z Popovic, které do zápasu s námi doma také ještě neprohráli.

 

Sestava: Chadima - Lehovec, Urx, Obermajer, Prokš - Bernold (77’Šmíd), Dušek, Skála (45’Dvořák), Staněk - Zderadička, Zeman (45’Rejhon)

Branky:  Skála, Zeman, Obermajer, Zderadička

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem