OP 21.kolo: Měšice - Kunice

Měšice - Kunice B 3:3 (2:0)

V sobotu jsme zamířili na hřiště do Měšic, kde jsme chtěli potvrdit dobré výsledky z předchozích zápasů.

Do zápasu nastupujeme velmi aktivně a již od začátku přitlačíme Měšice na jejich polovinu. Jako první pálí ve 2 minutě jen těsně vedle tyče Janků. Další pokus přidává v 5 minutě Dušek, který svou bombu namířil  pouze do břevna domácí branky.

V 7 minutě  naráží Dvořák Zderadičkovi, který se zbavuje dvou strážců posléze i stopera, kterého však časným vyběhnutím zastupuje domácí gólman a Zderadičkův pokus chytá. Ve 12 minutě posílá do úniku Obermajer rozběhlého Zderadičku, jehož nahrávku na penaltu posílá Dušek nad a tím už spalujeme 4 výbornou příležitost. Ve 14 minutě se dostávají domácí ojediněle na naši polovinu a bohužel pro nás svůj pokus proměňují ,když střelu měšického útočníka vyráží Přída jen k nohám jeho kolegy a ten se do prázdné brány nemýlí 0:1. V 16 minutě je zastaven nedovoleně Zderadička ale ani tentokrát Duškovi přímí kop ze slibné vzdálenosti nevyšel. V 18 minutě si dávají přednost stopeři Urx s Obermajerem a jejich chybu využívá domácí útočník k brejku, ze kterého zvyšuje pro svůj tým na 0:2. Do poločasu zbývá skoro půl hodiny ,ve které předvádíme katastrofální výkon hlavně ve formě hádek mezi sebou a tak se spíš než na to jak zabojovat za tým staráme komu za nezdar vynadat. Do kabin odcházíme jako spráskaní psi s nepříznivým skóre 0:2.

 

V poločasové přestávce je potřeba trochu zvýšit hlas a pokusit se některé hráče vrátit do zápasu, abychom tu neutržili ostudu. Do druhé půle vlítnem stejně jako do první a domácím začíná být opět pěkné horko. Nejprve se do šance dostává Dvořák ale jeho pěknou střelu brankář chytá. V 50 minutě posílá Prokš do běhu Kalibu, ten ještě předává Zderadičkovi jehož prostrčení na Obermajera přerušuje domácí obránce faulem na posledně jmenovaného a kopeme penaltu. K exekuci se staví sám nejzkušenější Obermajer a s přehledem proměňuje 1:2. Netrvá to ani 2 minuty a bobře bojující Prokš obírá domácí o míč na jejich půli, posílá do běhu na Dvořáka, jenž pěkně obstřeluje domácího brankaře a je srovnáno 2:2. Dál se tlačíme do útoku, ale domácí s vypětím všech sil odolávají a tak se nám nedaří strhnou vedení na svou stranu. To se nám daří až 65 minutě kdy Bernold vyváží míč z pozice obránce až k soupeřově vápnu, odtud centruje na Duška, který uklízí míč k tyči a vedeme 3:2 ale zničehonic nepochopitelně pod tlakem domácího stánku pomezní JERIE zvedá praporek pro postavení mimo hru, ve kterém už několik zápasů stojí spíš zmiňovaný sudí. V 74 minutě se míč odráží u našeho vápna kde se nedohodli na odkopu Janků s Plecitým a druhý zmiňovaný trefuje přesně nohy domácího hráče a píská se jasná penalta, kterou Přída míjí svou rukou jen o kousek a zase prohráváme 2:3. Měníme rozestavení a vysouváme Obermajer na hrot jelikož tady prostě prohrát nechceme. Naše snaha se mohla naplnit v 81 minutě kdy střílrný centr Plecitého, chytá domácí hráč rukou a vyhazuje ho ven z vápna!!?? Jasná penalta a červená karta podle výkladu pravidel. Pan sudí usoudil, že červené dává nerad a tak sáhl jen pro žlutou a nechal nás zahrávat pokutový kop. K penaltě se podruhé staví Obermajer ale místo technické střeli volí razantní střelu, kterou přestřeluje bránu. V 85 minutě posílá Urx dlouhý míč za obranu domácích kde se v běhu prosazuje Zderadička ale jeho lob proti vyběhnutému brankaři končí nad brankou. V 88 minutě centruje Dušek do vápna, kde jsou už snad všichni naši hráči. Míč se dostává k Dvořákovi a ten se z malého vápna nemýlí je srovnáno 3:3. Naše snaha ale nekončí chceme prostě vyhrát a tak se řítíme na domácí braku v pěti hráčích ale zastavuje nás hvizd hlavního, který zápas ukončuje bez nastavení.

 

Dneska jsme měli proměnit šance na začátku a vést 4:0. Místo toho se pohádáme a prohráváme 0:2!! Druhý poločas ukáže, že pokud hrajeme jako tým, tak to jde a jsme schopni utkání zvrátit. Bohužel některá rozhodnutí sudích jsou už tak trochu evergreenem a nemá cenu se nad nimi pozastavovat to by člověk musel mít dvoje nervy. Také neproměněná penalta dost mrzí ale v utkání bylo z naší strany šancí jako má jiný tým na dva zápasy ale naše zakončování bylo dost zbrklé a nepřesné a tak můžeme být rádi, že máme alespoň bod.

 

Sestava: Přída - Lehovec, Urx, Obermajer, Prokš - Bernold, Dvořák, Janků, Kaliba (70’Plecitý) - Zderadička, Dušek

 

Branky: Dvořák 2, Obermajer

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem