OP 23.kolo: Mochov - Kunice B

Mochov - Kunice B 2:4 (0:3)

Na jediné utkání hrané v nedělním odpoledni jsme zajeli do Mochova. Z předešlých sezon jsme věděli, že hřiště, které nás čeká, je velmi drnovaté a místy postrádá i kusy souvislé trávy. Avšak překvapení v podobě pěkného a celkem dobře upraveného hřiště nás potěšilo hned u vstupu do areálu.

 

Zápas začal jako obvykle naší šancí a to, když ve 40. vteřině zpracoval Janků míč na hranici vápna, posunul si ho na pravou nohu, ale jeho dělovka minula branku, kterou hájil nestárnoucí Milan Sova. Od začátku máme míč na svých kopačkách a jsme to my, kdo řídí průběh hry. Ve 13. minutě uniká po lajně Novák, nahrává Zderadičkovi, který obchází dva protihráče až do vápna, kde je třetím podražen, a píská se penalta. K penaltě se staví obvyklý exekutor Dušek a s přehledem načíná druhou desítku svých vstřelených branek v této sezoně 0:1. Hra se nemění a my stále držíme míč a snažíme se o vstřelení dalších branek. Ve 22. minutě nám zatrnulo po hrubce Bernolda s Lehovcem, kteří nabídli míč útočníkovi domácích, ale ten si na pozorného Přídu nepřišel a svůj pokus poslal vysoko nad branku. Za nás mohl vzápětí odpovědět Zderadička, který si přilepil vysoký míč pod pravou nohu, ale místo umístěné střely volí ránu, kterou zastavila ochranná síť za brankou. Ve 31. minutě nabízíme domácím přímý kop z hranice vápna po ruce Lehovce. Střela však končí ukryta v Přídových rukavicích od Adidas!. Ve 34. minutě nachází Dušek mezeru mezi obránci, kam prostrkává míč až na rozběhlého Zderadičku, který v souboji s brankářem Sovou uklízí na zadní tyč a vedeme 0:2. Ve 39. minutě vysouvá Dušek do šance Dvořáka a ten tvrdou střelou, kterou si ještě domácí tečnou sami do branky, zvyšuje na poločasových 0:3.

Druhá polovina začíná již za perného počasí, které bere stále více sil oběma mužstvům. My se stále snažíme o kombinaci, která nám celkem vychází a dobře hrající obrana nechává soupeře běhat ze strany na stranu po ukázkových kolmicích. V 54. minutě centruje Novák na zadní tyč, kde se sám ocitá Obermajer, ale i on místo technické střely volí ránu, která jde mimo. V 59. minutě získává v souboji míč Janků, posílá na Zderadičku, jehož střela těsně míjí pravý horní roh branky. Přesně po hodině hry se blýskl brankář Přída, a to když zlikvidoval nepříjemnou střelu u levé tyče. V 63. minutě obchází střídající Urx dva protihráče a centruje do vápna na Zderadičku, ten posouvá na lépe postaveného Janků, kterému ke skórování chyběl jen kousek. V 68. minutě zahráváme slibný přímák, ale tvrdá střela Duška nenašla ten správný cíl. Naše aktivita začíná opadat a jsou to domácí, kteří se snaží skóre zkorigovat. V 70. minutě nejprve Přída vyráží pokus domácího středopolaře, ale na následnou dorážku už je krátký 1:3. V 80. minutě proniká do vápna Novák, kličkuje a kličkuje, až nahrává na volného Dvořáka, který z malého vápna zvyšuje na 1:4. Ke konci zápasu ještě domácí korigují na 2:4, ale asi se měl pískat ofsajd, to ale nic nezměnilo na tom, že si odvážíme 3 body.

 

Dnes jsme podali velmi dobrý výkon hlavně v prvním poločase, kdy jsme domácí jasně přehráli a vstřelili 3 branky. Druhý poločas už byl z naší strany slabší, ale dotáhli jsme zápas do zaslouženého vítězného konce.

 

Sestava: Přída - Bernold, Lehovec, Obermajer, Prokš - Novák, Janků, Dušek (82‘Kaliba), Staněk (57’Urx) - Zderadička (75’Šmíd), Dvořák

 

Branky: 2x Dvořák, Zderadička, Dušek

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem