OP 1.kolo: Dobřejovice - Kunice B

FK Dobřejovice - Kunice B  0:6 (0:3)

Zápas očima našeho soupeře. Slovo trenéra Petra Štarmana:

"Hhned v prvním kole jsme obdrželi šestibrankový výprask. Už při rozcvičování začalo pršet a déšť provázel celý zápas což ka naší hře moc nepřispělo. Od úvodního hvizdu rozhodčího bylo jasné, že přijelo hodně silné mužstvo, které dle mého názoru patří určitě kvalitou o dvě třídy výše.

Naše špatná reakce na začátek byla příčinou dvou individuálních chyb, po kterých se soupeř dostal do snadného vedení. Kolem 14té minuty se nám podařilo srovnat krok se soupeřem a došlo i na šance, které jsme, na rozdíl od našeho soupeře, nedokázali proměnit. V tom byl velký rozdíl mezi oběma celky. Produktivita, která nás provázela loňskou soutěží, byla ta tam . Nemohu říci, že bychom byli o tolik horší a šest branek si zasloužili. Musím své hráče pochválit. Až na pár drobností odevzdali co bylo v jejich silách. Myslím, že zápasu by slušel výsledek 2:4, je to ale jen "ale". Musíme si zvyknout na jiný styl hry a kvalitnější soupeře. Nechci říkat otřepané "JE POTŘEBA NA TO CO NEJRYCHLEJI ZAPOMENOUT", právě naopak, je potřeba si to uvědomit před každým následujícím zápasem. Sílu této soutěže nám ukáže následující soupeř z Vyžlovky".

 

Sestava: Chadima - Lehovec, Obermajer, Prokš, Bernold - Vilam, Kounovský (60‘ Dušek), Novák – Zderadička (76‘ Staněk), Koubek, Dvořák (70‘ Bříza)

 

Branky: Koubek 3, Zderadička 3

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem