OP 2.kolo: Kostelec n.Č.l - Kunice B

SK Kostelec nad Č. Lesy A - Kunice B 1:3 (0:1)

Druhé utkání nás zavedlo opět ven do areálu Kostelce nad Č. Lesy. V sestavě vzniklo několik změn a kádr nastoupil podstatně omlazený. Tempo hry jsme od začátku diktovali my a také jsme první otevřeli skóre. Po centru ze strany vyráží gólman míč pouze do Zderadičky, od kterého míč putuje na hlavu nabíhajícího Břízy a ten střílí svůj první gól v mužské kategorii 0:1.

V prvním poločase se povedlo několik pěkných akcí, ale chybělo lepší zakončení, a tak do kabin jdeme s jednobrankovým vedením. Začátek druhého poločasu se nám nevydařil. Hra postrádala nápad, pohyb a přesnost. Kolem 55. minuty se z autového vhazování dostává ke střele domácí útočník a se štěstím překonává Přídu 1:1. Studená sprcha nás osvěžila, začali jsme zase hrát a byli jsme opět nebezpečnějším mužstvem. Naše šance byly často zastavovány fauly, a tak se nabízela řada standardních situací. Měli jsme možnost zahrávat i pokutový kop, kdy si po centru Obermajera Zderadička obhazuje bránícího hráče a ten míč chytá rukou. Bohužel Vilám míjí branku. Další samostatná akce Duška je zastavena opět faulem a ze slibné vzdálenosti volí Dušek místo střely centr na Obermajera a vedeme 1:2. Touha po vyrovnání tlačí domácí dopředu, a tak se otvírá prostor pro brejky. V 85. minutě vykopává Přída dlouhý míč, Skála posouvá na Zderadičku a ten uklízí míč do sítě domácích. Dává tak výsledku konečnou podobu 1:3.

 

Sestava : Přída - Staněk, Lehovec, Obermajer, Bříza - Novák, Vilám, Dušek, Štancl - Zderadička, Čížek (46‘ Plecitý, 80‘ Skála M.))

 

Branky: Bříza, Obermajer, Zderadička

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem