OP 3.kolo: Kunice - Vyžlovka

Kunice B  - SK Vyžlovka A  9:1 (1:0 )

Nedělní odpoledne nám přineslo první domácí utkání v této sezóně. Soupeřem nám byla Vyžlovka. Sestavu posílili někteří hráči z Á týmu a šlo se na věc. Na soupeře jsme vlítli a chtěli rychle rozhodnout. Vypracovali jsme si územní převahu, ale nedařilo se nám vstřelit branku. Naše pokusy končily často mimo a nebo jsme trefili některého z vyžlovských hráčů.

Na druhé straně zahrozil soupeř průnikem do našeho vápna, ale Přída dobrým zákrokem drží čisté konto. Až ve 36. minutě si na hranici vápna připravil míč Dušek a krásnou střelou do šibenice otevírá skóre 1:0. Do poločasu se naskytly ještě tři dobré možnosti přidat další branku, ale stále chybělo trochu toho štěstí, a tak poločas končí 1:0 v náš prospěch. Druhý poločas začal podobně jako první. Tlačíme se do šancí a oproti prvnímu nám to tam začíná padat. Ve 48. minutě prochází Balšánek středem hřiště a s tečí zvyšuje na 2:0. Další gól na sebe nenechává čekat a po průniku Rejhona zvyšuje na 3:0 Zderadička. Další akci vede opět Rejhon a tentokrát po krátkém sólu zakončuje sám na 4:0. Vyžlovka ale odpovídá ojedinělou akcí a také ona svůj pokus zakončuje přesně 4:1. Pak už střílíme jenom my a postupně Bříza, Zderadička, Rejhon, Dušek a Balšánek pečetí výsledek na konečných 9:1!!!

 

Sestava: Přída - Lehovec, Hyský, Prokš,Bříza - Novák, Dušek, Lička (46‘ Rejhon), Kočí (46’Balšánek) - Zderadička, Kounovský (60‘ Šmíd)

 

Branky: Zderadička 2, Dušek 2, Balšánek 2, Rejhon 2, Bříza

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem