OP 4.kolo: Záluží - Kunice B

SK Záluží A  - Kunice B 0:5 (0:3)

Další utkání nás zavedlo na hřiště nováčka ze Záluží. Soupeř se zatím pohybuje ve spodní části tabulky. Do zápasu vstupujeme aktivně a kombinací se snažíme propracovat na dostřel soupeřovy brány. Vyprahlé a drnité hřiště ale moc pohledný fotbal nepřináší. Ve 22. minutě po samostatné akci otevírá skóre Zderadička střelou mezi brankařovy nohy 0:1.

Domácí dvakrát zahrozili nebezpečnými brejky, ale ani jeden pokus se nevešel mezi Přídovy tyče. Ve 30. minutě rozjíždí pohlednou akci Balšánek s Koptou, naráží balon na rozběhlého Zderadičku, který servíruje před branku Koubkovi a ten zvyšuje na 0:2. Hra se odehrává především na polovině soupeře, a tak nebezpečnější jsme stále my. Ve 39. minutě zahrává nepřímý kop po „malé domů“ Balšánek a přesnou střelou zvyšuje na 0:3 pro naše barvy. Druhý poločas se podobá tomu prvnímu, kdy máme více ze hry a soupeřovy pokusy zastavuje dobře hrající obrana. V 61. minutě zvyšuje skóre Zderadička, když se dostává k odraženému míči a „ švýcarským nártem“ zvyšuje na 0:4. Poslední branka v zápase padá po pěkné akci, kdy Balšánek vysouvá Zderadičku. Ten běží sám na domácího brankaře, kterému se vyhýbá nahrávkou na Koubka a ten završuje skóre na konečných 0:5.

 

Sestava: Přída - Lehovec, Obermajer, Prokš, Bříza (46‘ Bernold) - Kopta (60‘ Šmíd M.), Dušek, Balšánek, Kounovský - Zderadička, Koubek

 

Branky: 2x Zderadička, 2x Koubek, Balšánek

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem