OP 5.kolo: Kunice B - Mochov

Kunice B - Mochov A   7:0 (4:0)

V nedělním odpoledni za příznivého fotbalového počasí nastupujeme v domácím prostředí proti týmu z Mochova. Soupeř doposud ještě neprohrál, a tak nás nečekal žádný lehký zápas.

Od úvodního hvizdu se snažíme soupeře zatlačit a vstřelit rychlou branku.

Houževnatý soupeř však nechce dát svou kůži zadarmo a my narážíme na dobře bránící tým. První ohrožení branky přináší 4. minuta, kdy po faulu na Koubka zahrává trestný kop Dušek do horního rohu branky, ale brankář skvělým zákrokem míč vyráží. Oba týmy chtějí hrát, a tak hra nepostrádá tempo a na obou stranách je vidět pohledný kombinační fotbal. V 17. minutě vybojoval míč u vápna soupeře Koubek, zpětnou nahrávkou nachází neobsazeného Balšánka, který umisťuje střelu přesně k tyči a vedeme 1:0. Ve 20. minutě je na hranici vápna sražen Zderadička a z následného přímého kopu se opět Balšánek nemýlí a zvyšuje na 2:0. Dále se tlačíme do útoku a po odraženém rohovém kopu zvyšuje Zderadička na 3:0. Soupeř se dostává do šancí pouze ze standardních situací, které bravurně likviduje Chadima, a tak držíme stále čisté konto. Ve 44. minutě zvyšuje ještě gólem do kabiny Kopta, který využívá centr od Nováka. Do druhého poločasu vstupujeme aktivně, ale nedaří se nám vsítit další branku. Až v 63. minutě se podél lajny prosazuje Novák, centruje na zadní tyč, kam si zaběhl Bernold a parádní „rybičkou“ zvyšuje na 5:0. Ve druhém poločase se do šancí dostává i soupeř, ale Chadima je vždy na místě. V 78. minutě se do pole dostává i náhradní brankař Přída a o 2 minuty později uvolňuje rozběhlého Zderadičku, jenž obchází brankaře a zvyšuje už na 6:0. Konečnou podobu výsledku dává kanonýr Koubek, kterého ke skórování vyzval Bernold.

 

"Dnes jsme sehráli velmi těžké utkání proti kvalitnímu soupeři, kterému však škodí nedisciplinovanost některých hráčů a jejich časté vylučování jako tomu bylo i u nás."

 

Sestava: Chadima - Lehovec (46‘ Bříza), Obermajer, Prokš, Kopta - Novák, Dušek, Balšánek, Koubek - Zderadička, Dvořák (46‘ Bernold)

 

Branky: 2x Zderadička, 2x Balšánek, Kopta, Koubek, Bernold

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem