OP 7.kolo: Kunice B - Měšice

Kunice B - Měšice A  9:2 (5:0)

O víkendu nás na domácím hřišti čekal první vyloženě podzimní zápas s tradičním soupeřem z Měšic. Hvizd odstartoval utkání a my se vrháme na soupeře se vší vervou. Už ve 3. minutě centruje Novák do vápna domácích, kde obránce pouští míč až k zaskočenému Zderadičkovi a  od něj se balón odráží vedle branky.

V 5. minutě obírá o míč soupeře Dušek, nahrává volnému Koubkovi, který posílá míč do uličky na Zderadičku a ten své sólo zakončuje kličkou na gólmana a vedeme 1:0. Od této chvíle se hrál vyrovnaný fotbal na obou stranách bez větších šancí. Ve 20. minutě zahrozili hosté střelou z 15ti metrů, ale Přída míč za svá záda nepouští. Jak se říká „nedáš, dostaneš“ Novák vyváží míč, posílá po lajně Zderadičku, ten obchází obránce a nahrává na Lehovce, který ještě posouvá na lépe postaveného Štancla a ten zvyšuje na 2:0. Po vstřelené brance přišel útlum a Měšice se častěji dostávali na dostřel naší branky, ale obrana řízená zkušeným Obermajerem všem atakům odolala. Posledních 5 minut první půle bylo rozhodujících. Nejprve Dušek nachází z rohového kopu přesně pravačku Koubka a jeho dělovka končí v síti 3:0. Další šanci nám nabídli hosté hned po rozehrání, kdy Bříza vybojoval balon u postranní čáry, zavezl ho až do vápna, tam nahrál Zderadičkovi a ten „bodlem“ posílá míč přesně k tyči 4:0. Naši pětiminutovku završil Koubek, který po rohovém kopu střílí do skrumáže před brankou a je to 5:0. Druhý poločas začal mírným tlakem hostí, kteří se celý zápas snažili o rychlý kombinační fotbal. V 55. minutě po samostatné akci hostujícího Poláka snižují Měšice na 5:1. Naše hra se zdá být spíše udržovací a čekáme, s čím dalším přijde soupeř. Naši fanoušci si ale žádají další branky z našich kopaček, a tak zvyšujeme opět své tempo a začínáme více napadat rozehrávku Měšic. V 71. minutě naše napadání přináší své ovoce a po špatné nahrávce se míče zmocňuje Zderadička a prchá až před branku, kde nahrává na osamoceného Staňka a ten do prázdné brány zvyšuje na 6:1. Další branku přidává po samostatné akci a střele z hranice vápna Koubek 7:1. V 86. minutě se dostává do vápna hostí Bernold, nahrává Novákovi, ten posouvá opět na Koubka, který střelou z první zvyšuje už na 8:1. V 88. minutě svůj účet na 5 branek v zápase uzavírá Koubek po vysunutí od Duška a krásným lobem přes brankaře 9:1. Bohužel ještě před koncem dostává do slibné pozice míč opět hostující Polák a houslemi upravuje na konečných 9:2.

 

"Dnes se nám povedlo proměnit téměř všechny šance, a tak se skóre vyšplhalo tak vysoko, což je rozdíl oproti zápasu v Pacově, kde jsem postrádali střeleckou mušku".

 

Sestava: Přída - Lehovec, Obermajer, Prokš, Bernold - Novák, Štancl (79‘ Skála M.), Dušek, Bříza (54‘ Staněk) - Zderadička (77‘ Šmíd), Koubek

 

Branky: Koubek 5, Zderadička 2, Štancl, Staněk

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem