OP 12.kolo: Nehvizdy - Kunice B

Nehvizdy A  - Kunice B  0:7 (0:5)

Předposlední utkání zajíždíme sehrát na půdu nováčka z Nehvizd. Domácí předcházejí dobré výsledky zejména na domácím hřišti. Do utkání tak vstupujeme opatrněji, než v předchozích zápasech. Počasí je na listopad velmi příznivé, a tak kvalita hřiště umožňuje oběma celkům kombinační hru. První se do šance dostáváme my, ale dlouhý míč na Rejhona sbírá gólman domácích.

Do 15. minuty je hra celkem vyrovnaná bez vážnějších šancí na obou stranách. V 15. minutě vytváříme v domácím vápně tlak na obranu, která chybuje v rozehrávce. K míči se dostává Lička, ten centrem vrací balón do vápna, kde se po několika odrazech dostává k míči Bříza a prostřeluje vše, co mu stálo v cestě 0:1. Po 3 minutách zahrává roh na přední tyč Lička, o míč úspěšně bojuje Zderadička, nahrává opět Břízovi, který elegantně patičkou zvyšuje na 0:2. Čistý hattrick mohl zkompletovat Bříza po pěkné akci Nováka s Lehovcem, ale tentokrát hlavou míří nad branku domácích. Ve 35. minutě vyhrává důrazný souboj na půlce Obermajer, sám se dostává k míči a posílá ho do ulice na rozběhlého Zderadičku, který únik zakončuje přesně k tyči 0:3. Z následné rozehrávky domácí snadno přichází o míč u své střídačky, Rejhon ho zaváží až k vápnu, tam centrem hledá volného Nováka, který sice na dvakrát, ale přeci uklízí míč za záda brankaře 0:4. Tečku za prvním poločasem dělá Zderadička, když doráží pokus Rejhona do odkryté branky 0:5.

 

Do druhého poločasu nastupujeme s cílem nedostat branku a ještě nějakou přidat. V 55. minutě šance svého týmu pohřbívá domácí záložník, který před zraky rozhodčího nakopává Bernolda a vidí zaslouženě červenou kartu. V 59. minutě se na sólo vydává Obermajer, přechází přes 3 hráče a zpoza vápna střelou k tyči zvyšuje už na 0:6. Další akci nabuzeného Obermajera ukončuje až faul domácího brankaře, ale následný pokutový kop posílá Dušek pouze do břevna. Další šance mají Rejhon s Duškem, ale tentokrát nejsou ve svých šancích přesní. V 85. minutě obírá o míč domácího záložníka aktivní Štancl, posílá na rozběhlého Šmída, jenž dává skóre konečnou podobu 0:7.

 

Zápas i s druhým nováčkem soutěže jsme zvládli na výbornou a můžeme se soustředit na utkání podzimu, které sehrajeme v neděli se Skalicí“.

 

Sestava: Chadima - Lehovec (46‘ Šmíd), Obermajer, Prokš, Bernold - Novák, Lička (60‘ Staněk), Štancl, Bříza - Zderadička (46‘ Dušek), Rejhon

 

Branky: Zderadička 2, Bříza 2, Novák, Obermajer, Šmíd

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem