OP 14.kolo: Kunice B - Dobřejovice

Kunice B - FK Dobřejovice 10:1 (4:0)

První mistrovské utkání našeho B mužstva proti Dobřejovicím, se uskutečnilo na umělé trávě v Újezdě u Průhonic. Důvodem tohoto kroku bylo to, že B tým strávil celou zimní přípravu na umělém povrchu a nepřipravený přesun z umělé trávy na přírodní, by nemuselo být až tak pohodové.

Tento krok jak se později ukázalo, byl dobrým krokem. Naši hráči, i když posíleni hráči z A týmu, zvládli první jarní kolo na výbornou a ne jen výsledkově, ale i herně! Velice dobře fungovala práce středových hráčů( Dušek, Staněk a Kounovský ) a střelecká potence Zderadičky, Koubka a Šmída! Co se týče směrem dozadu, naše obrana si velice dobře poradila s vysokým hrotovým útočníkem a po celý zápas většinu osobních soubojů vyhrávala! Důležitou součásti hry byla i dobra rozehrávka našich středových obránců a umění rozpoznat, kdy je třeba hru zpomalit a uklidnit nebo naopak co nejrychleji dostat míč na půlku soupeře kolmou, přímočarou přihrávkou na naše ofenzivní hráče.

 

Sestava: Přída - Bernold, Veselý, Obermajer, Bříza - Vilám (17‘ Šmíd), Dušek, Kounovský (55‘ Lehovec), Lička (46‘ Staněk), Koubek - Zderadička

 

Branky: Zderadička 3, Koubek 3, Kounovský 2, Šmíd, Obermajer

Trenér: Lička Marcel

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem