OP 15.kolo: Kunice B - Kostelec n.Č.L.

Kunice B - Kostelec nad Č.Lesy  9:1 (2:0)

Ve 2 jarním kole se B mužstvo opět představilo na domácí půdě proti Kostelci nad Černými Lesy. Do zápasu naše béčko vstoupilo skvěle, hned po4 minutách se ujalo vedeni po rohovém kopu M.Duška a vzápětí si kluci připravili 2 slibné situace na navýšení skóre. To se povedlo až ve 23 minutě Z.Zderadičkou.

První půle co se týče aktivity směrem k soupeřově bráně byla ostýchavá a ne tak důrazná. Především naše útočná křídla nenašla více odvahy na mini souboje jeden proti jednomu s tahem na bránu a myšlenkou na ohrožení brány. Ve 2.půli ráz zápasu určily první dvě minuty, kdy se nám podařilo vstřelit 2 góly.Od této chvíle byla jen otázka - kolik gólů se nám podaří ještě vstřelit. Jsem rád že všichni naši ofenzivní hráči se zapsali na listinu střelců. Jak jsem byl po 1.půli kritický vůči útočným křídlům tak 2 půle byla v jejich režii! Poděkování také patří 2 klukům z dorostu ( Prokš a Skála ), kteří se zúčastnili zápasu jako náhradníci i když dopoledne odehráli celých 90 minut proti Vlašimi!

 

Sestava: Přída - Kaliba (80’Prokš D.), Obermajer, Lehovec, Bernold - Bříza, Dušek, Kounovský (46’Koubek), Staněk, Šmíd - Zderadička

 

Branky: Zderadička 3, Koubek 2, Dušek, Bříza, Staněk, Šmíd

 

Trenér: Lička Marcel

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem