OP 16.kolo: Vyžlovka - Kunice B

Vyžlovka - Kunice B  0:1 (0:1)

Zápas,který jsme odehráli v sobotu na hřišti Vyžlovky skončil naším vítězstvím 1-0. Utkání ale mohlo skončit daleko divočejším skórem. Během zápasu obě mužstva promarnila slibné situace ke skórování a v našem případě tomu přispěl i pomezní rozhodčí, který neuznal jasný gól Obermajera. V tomto zápase naše hra působila kostrbatě a těžkopádně.

Spoustu lehkých ztrát míče nás připravilo o kontrolu hry a klid v přechodové fázi. Obrazem hry byla pote spíše bojovnost. Bohužel během zápasu jsme přišli o 2 hráče, Kalibu a Prokše, kvůli zranění! Opět jako v minulém týdnu nám vypomohl dorostenec Dan Prokš,který odehrál 20minut zápasu. Vice než hra nás potěšilo těsné vítězství a další důležité body potřebné při cestě za postupem.

 

Sestava: Přída - Kaliba (46‘ Lička M.), Obermajer, Lehovec, Bříza - Staněk, Dušek, Kounovský, Prokš M. (68’Prokš D.), Koubek -  Zderadička

 

Branky:  Koubek

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem