OP 18.kolo: Mochov - Kunice B

Mochov - Kunice B 1:3 (0:3)

V 18.kole jsme zavítali na hřiště Sokola Mochov. Mužstvo Mochova je na 3 místě tabulky a určitě patřilo k mužstvům, které nás mohlo připravit o první body v sezóně. Naštěstí se tak nestalo, protože kluci na hřišti dali jasně najevo kdo je pánem na hřišti a proč „B“ mužstvo Kunic vévodí okresnímu přeboru.

Na počátku zápasu soupeř zahrozil rohovým kopem, ale Antonín Přída potvrdil své kvality a šanci soupeře zneškodnil. Poté se už vše odehrávalo v režii našich hráčů, tentokrát i podpořeno 4 hráči „A“ mužstva. Jasná převaha se projevila 3 gólovým rozdílem do poločasu. Střelci našich gólů byli Zderadička, Kounovský a vlastní gól obránce Mochova, který si Zderadičkovu přihrávku na Staňka srazil do branky sám. Během 1.půle, ale naše skóre mohlo být vyšší než jen 3-0. Ve druhé půli se podařilo domácím snížit stav zápasu na 3-1 a poté ještě nastřelili břevno. Z naší strany jsme mohli skórovat taky, jak Zderadičkou, tak Staňkem, ale domácí mužstvo držel brankář od skórování dalších gólů!!!

 

„Chtěl bych poděkovat hráčům za velice dobrý přístup k zápasu a hlavně vyrovnání se s katastrofálním stavem hřiště, které bylo mnohdy větší překážkou než soupeř“

 

Sestava: Přída - Lehovec, Obermajer, Štancl, Bernold (65‘ Bříza)- Koubek, Lička (55’Prokš), Němeček, Kounovský, Staněk (75‘ Šmíd) - Zderadička

 

Branky: Zderadička, Kounovský, vlastní

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem