OP 19.kolo: Kunice B - Pacov

Kunice B - Pacov 3:0 (2:0)

V předehrávaném kole se ve čtvrtek 26.4. Naše béčko utkalo s Pacovem. Zápas skončil 3-0 a bylo to 19 vítězství v řade. Za B mužstvo nastoupili od počátku zápasu 3 dorostenci a 4 mladík naskočil v průběhu zápasu. Přispěli dobrým výkonem k našemu vítězství. Góly vstřelili Dan Prokš, jehož zásah byl premiérový v B týmu a zároveň to byl 100 gól mužstva v sezoně.

Druhou branku přidal po Duškově nahrávce  Zderadička, jenž tak načal 4 desítku svých zásahů. Třetí branku vstřelil pěknou střelou do rohu branky Staněk. Další zápas nás čeká u tradičního soupeře v Měšicích.

 

Sestava: Matiášek - Andrle (75‘ Přída), Obermajer, Prokš M, Lehovec - Šmíd (50‘ Chlubna P.), Staněk, Dušek, Prokš D, Čapek - Zderadička

 

Branky: Prokš D, Zderadička, Staněk

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem