OP 20.kolo: Měsice - Kunice B

Měšice - Kunice B 0:2 (0:1)

Zápas v Měšicích byl opět další dobrou zkouškou pro mladé kluky dorostence ( Chlubna, Čapek, Plecitý ). Kolem těchto mladých kluků jsou vždy stálice základní sestavy ( Přída, Obermajer, Dušek, Zderadička ) a ti si je dokáží velice dobře usměrnit a využít pro dobro mužstva.

Naše hra v první půli byla velice dobrá, přehrávali jsme soupeře ve všech směrech, držení míče, standardní situace a střelba mezi tyče byla jednoznačně na naší straně. Jen gólově jsme se nedokázali prosadit více. Nakonec první gól padl po standardní situaci, kdy chyboval brankář soupeře a Lukáš Bříza trestal. Druhá půle byla už trochu kostrbatější co se týče držení míče, i když šance na vstřelení druhé branky byly. Ale i soupeř si uměl vytvořit střeleckou pozici a ohrozit bránu Tondy Přídy. Náš brankář ukázal jistotu a pohodu a neumožnil žádné větší drama! V 90minutě po nacvičeném rohu Duška a Zderadičky, střílí svůj druhý gól v zápase Lukáš Bříza. I když druhou polovinu zápasu soupeř herně vyrovnal tak jsme nakonec zaslouženě vyhráli.

 

Sestava: Přída - Lehovec, Obermajer, Prokš, Bernold - Chlubna (60‘ Čapek), Dušek, Staněk, Plecitý (70‘ Kaliba), Bříza - Zderadička

 

Branky: Bříza 2x

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem