přátelské utkání: Kunice B - žurnalisté ČT

Kunice B - Česká reprezentace žurnalistů ČT    2:2 (1:0)

V uterý 22.5. si naše B mužstvo pozvalo na přátelský zápas Českou Reprezentaci novinářů, kteří se stali mistry Evropy 2012 hrané v Polsku. Zápas se hrál 2 x 35 minut na velice dobře připraveném Kunickém hřišti!

V prvních 30 minutách si obě mužstva  vytvořila 2 slibné situace ke skórování , ale až v posledních sekundách první půle skóroval z rychlého brejku matador Kunického B mužstva Zdeněk Zderadička.

Ve druhé půli začali lépe domácí a po pěkné střele z 20 metrů Lukáše Břízy zvýšili své vedení na 2-0!!! Drama přišlo když reprezentace kopala penaltu a Jakub Kvasnička snížil na 2-1! Domácí se snažili a byli blízko ke třetímu gólu, ale naopak přišlo potrestání na konci zápasu kdy z rychlého protiútoku reprezentant Michal Kántor střelou od tyče vyrovnal na 2-2!!!

 

Po zápase panovala na straně hostí velká spokojenost a radost, že jsi mohli zahrát v takovém útulném prostředí přátelský zápas s dobrým výsledkem a poté s velmi dobrou večeří na zámku Berchtold!!

 

Do utkání zasáhli: Přída, Obermajer, Jedlička, Bernold, Zderadička, Lehovec, Dušek, Prokš M, Staněk, Šmíd, Prokš D, Čapek, Chlubna, Bříza

 

Branky: Zderadička, Bříza

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem