OP 22.kolo: Sibřina A - Kunice B

Sibřina A - Kunice B 2:3 (1:2)

Zápas se Sibřinou byl co se týče významu asi jeden z nejdůležitějších. A důvod??? Při zisku 1 bodu bychom se stali vítězy okresního přeboru a postupujícím do 1.B. třídy!! Zápas začal pro nás velice dobře, když Zderadička v 1.minutě běžel sám na brankáře, ale těsně před pokutovým uzemím, obránce domácího týmu našeho útočníka stáhl k zemi za dres.

S nepochopitelných důvodů rozhodčí zápasu sice zapískal přímý kop, ale hráče Sibřiny nepotrestal ani žlutou kartou. V 5 minutě bohužel domácí potrestali nedorozumění našeho brankáře s obráncem a útočník domácích vstřelil vedoucí gól do prázdné ábrány. Naši hráči tuto situaci, ale zvládli velmi dobře, neustále se snažili tvořit hru a dostávali domací mužstvo pod tlak! V 28.minutě opět náš hráč, Aleš Vilám, běžel sám na bránu a brankář Sibřiny fauloval mimo pokutové uzemí a tentokrát rozhodčí ukázal červenou kartu. Z přímého kopu Martin Dušek trefuje krásnou ránou břevno brány. Ve 35.minutě jsme se dočkali vyrovnávajícího gólu. Zderadička Zdeněk pěkně přebral přihrávku do vápna a střelou na zadní tyč srovnal skóre!!! O 2.minuty později jsme už šli do vedení, když opět náš střelec mužstva Zdeněk Zderadička střílí druhý gol v zápase.

Druhý poločas začal podobně, kdy pány na hřišti jsme my a mužstvo Sibřiny spolehá jen na individuální schopnosti domácího útočníka. Bohužel v 55.minutě po ojedinělé individuální akci a centru do vápna rozhodčí píska penaltu pro domácí tým!!!! Sibřina srovnala skóre na 2-2. Poté se kluci snaží probít přes devíti členou hradbu postavenou na 25 metrech od brány Sibřiny. Naše střelba je v daný okamžik nepřesná a nedaří se nám trefovat bránu. V 80.minutě se probíjí do vápna Aleš Vilám a domácí obránce jasně fauluje hráče a píská se penalta. Tu s přehledem promněňuje David Kopta a skóre zápasu se mění v náš prospěch!!! Konec zápasu jsem už zvládli ve větším klidu a pohodě!!!

 

„Velká gratulace klukům za skvělou prezentaci klubu FK Kunice v okresním přeboru a za 22 vítězných zápasů v řadě!!! A teď se můžeme těšit na krásný a určitě vypjatý duel s Velkými Popovicemi!!! „

 

Sestava: Přída - Kopta, Obermajer, Prokš, Bernold (65‘ Lehovec) - Vilám, Kounovský, Štancl, Dušek (65‘ Šmíd), Bříza (70‘ Staněk) - Zderadička

 

Branky: Zderadička 2, Kopta

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem