OP 23.kolo: Kunice B - Velké Popovice

Kunice B - Velké Popovice 4:0 (3:0)

Na tento den D se těšila celá kabina včetně majitele klubu p. Ladislava Haška!!! Nic jiného než vítězství nepřicházelo v úvahu! Samozřejmě, že respekt a pokora k soupeři byla, ale my jako neporažené mužstvo  naší skupiny jsme nechtěli ztratit v tomto souboji ani bod. Mužstvo bylo navíc posíleno hráči A mužstva, kteří se nevešli do nominace prvního týmu.

Jmenovitě to byli  František Koubek, Martin Matiášek, Tomáš Kounovský a Aleš Vilám.  Zápas začal pro nás opravdu výborně, kdy v 1.minutě zápasu Zderadička Zdeněk pohotově tečoval míč po centru zprava a brankář reflexivně vyrazil míč k Františkovi Koubkovi, který stehnem bohužel netrefil míč ideálně a minul poloprázdnou bránu. Dobrá práce středových hráčů, Štancl-Kounovský-Dušek dělala problémy hostům a nakonec to byli právě oni, kteří se prosadili i střelecky. 1. Gól padl po nekompromisní ráně Štancla ze 16 metrů, poté následoval pěkný gól Duška po akci zprava a první poločas ukončil gól Zderadičky z penalty.  Ve druhé půli hra měla podobný průběh jako první půle, kdy naši kluci dobývali bránu soupeře. 4. Gól  padl přímo z rohu, Dušek pravou nohou překvapil brankáře a zatočil míč přímo do brány. V zápětí se Zderadička představil sám na sám s brankářem, ale v tomto zápase našemu nejlepšímu střelci nebylo přáno dát gól ze hry.

 

Sestava: Matiášek – Lehovec (60‘ Bernold), Obermajer, Prokš, Bříza (76‘ Staněk) -  Vilám, Štancl, Kounovský (46‘ Němeček), Dušek, Koubek - Zderadička

 

Branky: Dušek 2, Štancl, Zderadička

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem