1.B tř. 3.kolo: Sokol Nespeky - Kunice B

Sokol Nespeky  - Kunice B  2:2 (0:2)

Benešovský deník napsal: Ve fotbalové I. B třídě remizovaly Nespeky s ambiciózním béčkem Kunic, když o poločase prohrávaly 0:2. Po přestávce Dixa rychle smazal manko a domácí mohli i vyhrát, ale zradila je koncovka.

Domácí vstoupili do zápasu vlažně a již v 6. minutě dostal hosty do vedení Zderadička po přihrávce Koubka.

Od 10 minuty získaly Nespeky územní převahu, neustále obléhaly kunickou obranu, ale Dixa z dobré pozice přestřelil. V 17. minutě již domácí fanoušci křičeli gól, ale nádhernou střelu Myslivce vyrazil Přída na břevno. Na druhé straně unikl Zderadička, ale únik pokazil. Následně Burian hlavičkoval mimo kunické tyče a gólovou střelu Pavelky vyrazil gólman na roh. Ve 42. minutě se ale radovali hosté, když Duškova střela prošla hladovou nespeckou zdí a míč skončil v síti. Vzápětí T. Rosenvald mohl snížit, ale z hranice penalty přestřelil branku.

Ve druhém poločase pokračovali  domácí v převaze a v 52. a 55. minutě se dvakrát prosadil Dixa – 2:2.. Až do konce zápasu si Nespeky vytvořily šance, ale hlavička a střela Dixy a rána T. Rosenvalda se mezi tyče nevešly. Domácí podali  velmi dobrý, bojovný výkon a jen špatná koncovka je připravila o plný bodový zisk.

 

Hodnocení trenéra Marcela Ličky:  sobotu 8.9. se odehrálo malé derby mezi mužstvy Nespek a Kunic B. Zápas sliboval zajímavou podívanou, Nespeky po 2 kolech měli na kontě 6 bodů a vedli tabulku 1.B třídy.

„My jakož mužstvo s ambicemi držet se v popředí tabulky a být neustále na dostřel prvního místa, jsme jeli do Nespek domácí porazit. Už v 6 minutě náš střelec Zderadička po krásné přihrávce Koubka obelstil brankáře domácích a šli jsme do vedení 0-1. Domácí to ale nevyvedlo zmíry a ve 13 minutě se vytáhl Přída krásným zákrokem, kdy střelu z 20 metrů vytáhl na břevno! Ve 25minutě došlo ke zranění Prokše Miloslava a na jeho místo nastoupil Čapek Dominik. Ve 42minutě jsme navýšili skóre, když se z přímého kopu trefil Dušek, 0-2. Do šatny jsme šli s dvougólovým vedením, ale přesto v naší hře bylo spoustu chyb. Do druhé půle jsme vstoupili podobně jak jsme končili 1.půli, spoustu nepřeností a odvaha některých jedinců zůstala mimo hřiště!! V 53.minutě nás domácí tým potrestal za pasivitu a nedůraznou hru před našim vápnem a ve vápně. Několikrát odražený míč se vrací zpět do vápna a Dixa dává na 1-2. Po 2 minutách se stav zápasu  opět měnil, když po velké chybě a špatné komunikace mezi našimi hráči Nespeky srovnali 2-2. Až do konce zápasu byli domácí nebezpečnější a my jsme jen bránili bez náznaku šance k ohrožení domácí brány“.

 

Sestava: Přída- Lehovec, Prokš M. (25‘ Čapek D.),Příhoda ,Bříza- Novák, Němeček, Prokš D.(60‘ Bernold) - Koubek, Dušek (75‘ Lička M.), Zderadička

 

Branky: 6‘ Zderadička, 42‘ Dušek

Asistence: Koubek

 

fotogalerie ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem