1.B tř. 4.kolo: Suchdol - Kunice B

Družba Suchdol - Kunice B 4:0 (3:0)

Očima trenéra Marcela Ličky: Zápas 4.kola „B“ mužstva skončilo fiaskem. Naše „B“ mužstvo odehrálo svůj zápas na hřišti Sokolu Suchdol a po dlouhých 38 zápasech ( 34 vítězství, 4 remízy ) utrpěli drtivou porážku 4-0!!! Je třeba říct, že porážka byla logickým vyústěním v přístupu určitých hráčů na tento zápas.

Soupeř nebyl techničtější nebo častěji střílející na bránu, ale byl agresivnější, běhavější a hlavně hladovější po vítězství. Poctivou prací hlavně v defenzívní činnosti, kdy jeden hráč pomáhal druhému a v přímočarosti směrem dopředu ukázal našemu „B“ mužstvu jak pracuje TÝM!!! A to byl velký rozdíl mezi mužstvy. My jsme působili jako jednotlivci a ne jako hladové mužstvo, které touží vyhrát.

Zápas byl rozhodnut během jedné minuty. V 11.minutě po přesné přihrávce po zemi do vápna, domácí střílí první  gól a o minutu později po standardní situaci navýšili skóre na 2-0!! Během první půle Suchdol ještě jednou potrestal defenzívu našeho mužstva a bylo hotovo 3-0.

Během druhé půle jsme se snažili skóre nějak poupravit, ale bohužel do větší šance jsme se nedostali. Vše pokryl gólman domácích, který kraloval ne jen malému vápnu, ale dokázal výborně pokrýt celé vápno. I když naše hra se zlepšovala, co se týka držení míče a pohybu, tak  finální přihrávka a zakončení bylo podprůměrné!! Na konci zápasu se podařilo z rychlého brejku domácím vstřelit 4.gól!

 

„Já, jako trenér, doufám že tato porážka nás postaví zpět na zem a uvědomíme si, že charakter mužstva se ukazuje v těžkých chvílích a ne v době kdy vše vychází jak má, vyhrává se a všichni vás chválí.“

 

Sestava: Přída - Lehovec (60‘ Novák), Příhoda (46‘ Obermajer), Prokš M., Bříza (30‘ Bernold) - Kounovský, Dušek, Němeček - Koubek, Tafat, Zderadička

 

Branky: --

ŽK: --

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem