1.B tř. 5.kolo: Kunice B - Chotýšany

Kunice B - Chotýšany 5:0 (2:0)

Benešovský deník napsal:

Dosud dobře hrající fotbalisté Chotýšan zajížděli v I. A třídě do Kunic v oslabené sestavě, což se také projevilo na výsledku. Chotýšanští začali utkání s několika vynucenými změnami v sestavě, což bylo na celkovém výkonu znát.

Domácí si od začátku vynutili převahu, ale první nebezpečnou akci měli hosté, ale s centrem Žarneckého si po souhře Filipa, Pazdery a Zemana Přída poradil. Pak už začali úřadovat domácí. Nejprve sice Zderadička procpal míč pod brankářem Keselim, ale Červeňák míč odkopl do bezpečí. V 18. minutě se již Kunice radovaly, když po faulu Pazdery na Preislera proměnil penaltu Dušek. Záhy zvýšil po chybném vyběhnutí chotýšanského gólmana Vilám.

Ve druhém dějství pokračovali domácí v tlaku a po chybě Pazdery ve středu pole, střílel z 25 metrů Dušek a překvapený Keseli lovil míč potřetí ze sítě. Poté hosté na chvíli začali hrát fotbal, ale jejich snaha končila před pokutovým územím Kunic. A tak domácí Koubek ještě po chybách hráčů z „B" týmu Chotýšan Kuthana a Kratochvíla upravil vítězství Kunic na 5:0.

 

Sestava: Přída- Novák, Obermajer, Veselý, Bernold- Kounovský, Preisler (55‘ Prokš D.), Dušek (66‘ Lehovec) - Vilám, Zderadička (73‘ Bříza), Koubek

 

Branky:  18‘ Dušek, 32’Vilám, 52’Dušek, 71’ a 83‘ Koubek,

Asistence: Preisler, Zderadička, Novák

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem