1.B tř. 6.kolo: Struhařov - FK Kunice B

Struhařov - FK Kunice B 0:8 (0:2)

Benešovský deník napsal :

Domácí v utkání I. B třídy utrpěli potupný debakl. Asi by museli sáhnout do hluboké historie, kdy naposledy inkasovali v domácím prostředí osm branek.

Domácí nastoupili do zápasu předem poraženi a předvedli odevzdaný a nedisciplinovaný výkon.

Po prvním poločase vedli hosté  2:0 po brankách Koubka a Zderadičky. Prvních deset minut druhého poločasu patřilo domácím,  měli dvě příležitosti ke skórování, ale branka jim byla malá. Hosté v 55. minutě vstřelili dvě branky a definitivně rozhodli zápas. Do konce utkání přidali naprosto rozloženým domácím ještě čtyři góly.

Sestava Kunice: Měsíček - Novák, Obermajer, Štancl, Bernold (70‘ Bříza) - Dušek (64‘ Prokš D.), Kounovský, Preisler - Vilám, Zderadička, Koubek

Struhařov: P. Pessr – Kremina, Z. Pessr, Dudík, Hovorka – Hanibal, O. Veselý, Koblasa, Lacina, Kocábek –  D. Sysel. Střídali: L. Sysel, Zadražil, Straka, Hauzar

Branky:   6’, 57‘ a 86‘Koubek, 20‘Zderadička, 58’Dušek, 69‘Prokš D., 78’ a 89‘Preisler,

Asistence: 2xVilám,  Dušek, Preisler, Kounovský, Prokš D.,

Rozhodčí: Hanák – Fára, Stránský.