1.B tř. 7.kolo: FK Kunice B - Spartak Průhonice

FK Kunice B  -  Spartak Průhonice 7:4 (3:2)

Hodnocení zápasu očima trenéra Marcela Ličky: Zápas s Průhonicemi přinesl zajímavý výsledek. Diváci viděli bezstarostný fotbal, kde převládali útoky nad obranami. Na obou dvou stranách jsme mohli vidět laciné góly po chybách obránců, ale s naší strany jich bylo podstatně méně a proto tento zápas skončil našim vítězstvím 7:4 !!!

V první půli jsme byli daleko lepší směrem dopředu než v obranné fázi, kde jsme dělali chyby a soupeř je i gólově trestal. Soupeř během celého zápasu dokazoval svou sílu v rychlém přechodu do útoku ve 3 - 4 lidech a svou šikovností vždy akci zakončil!! Naše hra fungovala směrem dopředu velice slušně, spolupráce tria hráčů Tafat, Koubek, Zderadička byla velice dobrá a záloha dobře sekundovala. Zderadička vstřelil 3 góly, Tafat 2 góly a Koubek 1 gól a 4 finální přihrávky!!!

Co se týká obranné fáze tak 60minut zápasu spíše neexistovala, jak chválím zálohu při hře dopředu, tak hra záložníků směrem dozadu byla nedůrazná, v některých fázích zápasu laxní, hráči soupeře měli dostatek prostoru a nedokázali jsme zachytávat počátky brejkových situací.

Kolem 70minuty, ale soupeř začal zaostávat po stránce kondiční a nechával nám větší možnost kontrolovat míč. To je voda na náš mlýn a náš pátý gól určil vítěze zápasu. Hosté v té době už neměli dostatek sil, aby reagovali na vývoj konce zápasu a naopak inkasovali ještě 2 góly.

 

Sestava: Měsíček - Lehovec, Prokš M., Obermajer, Bříza (71‘Skála M.) - Kounovský, Dušek (65‘Prokš D), Preisler - Koubek, Zderadička, Tafat

 

Branky:   1‘, 79‘ Tafat;  41‘, 50‘ 75‘ Zderadička;  29‘ Koubek;  85‘ Skála

Asistence: 4x Koubek, 3x Zderadička

ŽK: --

foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem