1.B tř. 9.kolo: Kunice B - SK Slavia Jesenice

Kunice B - SK Slavia Jesenice 0:3 (0:2)

Hodnocení zápasu očima trenéra Marcela Ličky: „Důležitý zápas o udržení se v popředí tabulky, respektive zůstat v první trojce tabulky,  nám vůbec nevyšel. Zápas byl rozhodnut již ve 4. minutě první půle v náš neprospěch. Po špatné rozehrávce na půlce hřiště, soupeř dokázal krásným gólem tuto hrubku využít a my jsme v průběhu zápasu nedokázali reagovat.

Během 90 minut jsme neohrozili soupeřovu bránu, pohybově byl na tom soupeř daleko lépe, ochota podstupovat osobní souboje a vyhrávat je byla také na straně soupeře o dost větší a konečný výsledek 0 - 3 je zasloužený. V této podzimní části je to již druhý zápas, který jsme odehráli hodně pod naše schopnosti a nemáme právo na další slabší chvilku pokud se chceme rvát o špici tabulky. Bohužel, kvůli špatnému počasí jsme nemohli už udělat nápravu výsledku v neděli 28.10. ve Zruči n/S a tak věřím, že s klukama tuto prohru odčiníme v dalším zápase, kdy přivítáme 4.11. na domácím hřišti lídra tabulky Poříčí n/S."

 

Sestava:  Přída - Štancl, Obermajer, Veselý, Bernold - Kounovský, Preisler, Dušek (65‘ Prokš M.) - Koubek, Zderadička, Bříza

 

Branky: --

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem