přátelské utkání: FK Řeporyje - TJ Kunice C

Ilustrativní fotoFK Řeporyje - TJ Kunice C  5:0 (1:0)

V podstatě první, nepočítáme-li tréninkový zápas cca 60 minut s dorostem, přípravné utkání nově se tvořícího týmu jsme sehráli proti účastníku 1.B třídy, i když kombinovanému s béčkem ze 2.třídy. Naše hra se opírala o zkušenou trojici Přída - Tůma - Komers, kterým zdatně sekundovali především Roztočil a Císařovský, s přibývajícími minutami především Houdek a Zd. Půček.

V první polovině měla naše hra svou kvalitu, po přestávce se projevil odchod zraněného Roztočila a narůstající únava  některých hráčů, nezvyklých podobné zátěži.

Stínem byla především neúčast Marka Půčka pro nemoc a Jakuba Trcky a M.Eniczkého pro zranění a dále opakovaná nekázeň Matěje Trcky, pro kterou byl již ve 20.minutě odeslán do šaten - podobné problémy měl již v přípravě s dorostem.

Jinak přípravné utkání splnilo svůj účel a naznačilo,že tým má určitý potenciál a měl by se poměrně rychle zlepšovat.

 

Sestava:  Přída - Málek, Roztočil, Tůma, Veszprémi - Trcka M., Komers, Císařovský, Zd. Půček ml. - Smeykal,  Martinovský

střídající :  Roch, Oravec, Houdek, Girl   

 

Góly: --

Trenér: Zdeněk Půček

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem