IV.tř. 4.kolo: TJ Kunice C - Sokol Čestlice

Ilustrativní fotoTJ Kunice C - Sokol Čestlice  4:3 (3:2)

Oslabeni neúčastí Zd.Půčka a A.Tůmy jsme nastoupili proti zatím jasně nejtěžšímu soupeři z těch, se kterými jsme hráli.Zcela fit nebyl ani Matěj Trcka po dlouhé noční cestě vlakem a Olda Smeykal, který raději přepustil své místo v základní sestavě Pavlovi Martinovskému.

A právě tento debutant v základní sestavě si svým pohybem říkal o kolmé přihrávky mezi obránce, které také dostával a vznikaly tak naše šance. První ještě Pavel neproměnil, když ho vychytal čestlický brankář, ale další dva nájezdy znamenaly vedení 2:0.

Toto vedení nás mělo uklidnit, ale spíš to vypadalo, že ukolébalo až uspalo naší obranu, která si pak počínala tak bohorovně, že soupeř měl hned několik vyložených šancí. Ty naštěstí nedal, ale když toto varování nestačilo, začaly padat góly buď po nedůrazu ve středu obrany nebo po dezorganizovanosti. V první půli si navíc hrál vlastní zápas levý obránce Patrik Melichar, který zřejmě neslyšel úpěnlivé trenérovy prosby přes celé hřiště a volně se pohyboval někde na místě levého křídla či záložníka, takže obrana hrála ve třech a to se proti dobrým čestlickým útočníkům vymstilo. Z dvougólového vedení bylo srovnáno na 2:2. Naštěstí jsme se znovu vrátili do vedení, když Kuba Trcka proměnil penaltu za svoje sražení ve vápně.

O přestávce jsme si trochu vysvětlili,co chceme hrát a druhá půle už vypadala jinak, především v defenzivě. Na rozdíl od prvního poločasu jsme již soupeře do šancí nepouštěli a i když hosté útočili, což jim velel pro ně nepříznivý stav, neboť inkasovali počtvrté, tentokrát hlavou opět od "Strejdy Trciho", ke střeleckým možnostem se moc nedostávali.

Jedinou výjimkou byla akce, kdy rozhodčí se cítil povinován vrátit hostům penaltu a také jim jí vrátil, když v patrně velmi něžném kontaktu tělem, nikoliv nohou či rukama, s padajícím hráčem byl Filip Houdek. Do konce zápasu jsme již hru kontrolovali a vítězství si nenechali vzít.

Bohužel, od 40.minuty jsme hráli bez Matěje "Grgiče" Trcky, kterému soupeřův hráč při kličce zajel do kotníku a diagnóza je špatná - potrhané vazy. Odvezla ho sanitka a viděli jsme ho až navečer ve smíchovské Andělce, kde probíhala skromná oslava vítězství. Našemu nejmladšímu hráči přejeme co nejrychlejší návrat na zelený trávník!!! 

 

Branky:  Martinovský 2, J.Trcka 2

 

Sestava:    Karlík  -  Málek, Komers, Houdek, Melichar - M.Trcka (40.Smeykal, 75.Roch), M.Půček, Barták, Pick -  J.Trcka, Martinovský

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem