IV.tř. 5.kolo: Mukařov B - Kunice C

Ilustrativní fotoMukařov B - Kunice C  0:2 (0:1)

Zápas pískal mladý rozhodčí z Vel.Popovic a ten byl již v kabině pod vlivem staršího pomezního rozhodčího domácích, který se navlékl do rozhodcovského dresu a od počátku dával najevo o co mu jde. Nejprve zastavil praporkem asi 3 naše slibné akce pro značně sporné ofsajdy a pak v 10.minutě vběhl na hřiště a označoval našeho hráče Oldu Smeykala, že má dostat červenou kartu.

K našemu překvapení toto žalování mělo úspěch a Olda byl vyloučen. Šlo o vzájemnou potyčku, ale domácí hráč nebyl ani napomenut.

Domácí,zjevně povzbuzeni tímto verdiktem, si začali dovolovat víc a víc,nejen po fotbalové stránce, jak jim velela početní převaha, ale i v zákeřných faulech, které sice rozhodčí pískal, ale netrestal, naopak trestal naše hráče, kteří se rozčilovali a dožadovali se karty pro soupeře. Naše hra ztratila plynulost i organizaci a domácí se dostali i k několika dosti vyloženým šancím, jejichž proměnění jim znemožnila tristní kopací technika. My jsme v těchto fázích podávali špatný výkon, na čemž se nemalou mírou podílela bídná hra Marka Půčka, který se na zápas dostavil fyzicky nepřipraven.

Z krize nám pomohl nádherný pas Filipa Houdka až do vápna na nabíhajícího Kubu Trcku, který chladnokrevně přeloboval vybíhajícího brankáře, vedli jsme 1:0. To nás postavilo na nohy, převzali jsme otěže hry a  výsledkem bylo po rohu stažení zezadu před prázdnou brankou Arnyho Tůmy v jasné gólové šanci. Sudí pískl penaltu, ale červenou - nad slunce jasnou - neudělil, ani žlutou!!  Penaltu ovšem zahrál "Strejda Trci" mizerně a odmítl tak gólovou pojistku našich bodů, takže poločas jsme vedli jen o branku.

Ve druhé půli jsme již zápas kontrolovali, domácí neměli síly na zvrat a my jsme hráli už relativně v klidu, když se konečně rozpohyboval i Mar.Půček. Atmosféra byla však pořád vypjatá, plná různých diskusí, na jednu z nich pak doplatil i hráč domácích, urazil hrubě rozhodčího a počty se vyrovnaly. Když pak po pravé straně podnikl krásné sólo Zdenda Půček a ve vápně namazal Pavlu Martinovskému před prázdnou branku, nebylo už co řešit a Kunice Cé odvážejí 3 body.

 

Branky:  Jakub Trcka (as.Filip Houdek), Pavel Martinovský (as.Zdenek Půček)

 

Sestava:   Přída - Málek, Komers, Houdek, Tůma - Smeykal, M.Půček, P.Barták, Z.Půček (75.Roch) -  J.Trcka, Martinovský (78.Tichý)

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem