IV.tř. 7.kolo: Sokol Lojovice – TJ Kunice C

Ilustrativní fotoSokol Lojovice – TJ Kunice C  2:8 (1:3)

K zápasu jsme přijeli pozdě jednak vinou špatného rozpisu a jednak i díky špatným orientačním schopnostem jednoho z řidičů a tak jsme v čekací době nastoupili v devíti,za což jsme zaplatili inkasovanou brankou. Pak nastoupil jako desátý Pavel Barták,hra se zlepšila a hlavně se střelecky premiérově probudilo "Kůzle" Jakub Tichý, který dvěma góly otočil na 2:1 pro nás.

Třetí gól vstřelil Arny Tůma,který nedisciplinovaně opustil své místo v tříčlenné obranné řadě, vyrazil na hrot a rovněž oslavil gólovou premiéru za Kunice C.

O poločase konečně dorazil "bludný Holanďan" Séba Roch s nákladem dalších tří hráčů a tak jsme konečně doplnili řady. Paradoxně to byli domácí,kterým se podařilo snížit.Pak ale zaúřadoval "Trci", byl faulován a penaltu si proměnil -4:2.  Bohužel pak neudržel nervy nováček Radek Tomečka a zase jsme hráli o deseti!

To nám však pomohlo - domácím viditelně docházelo - a po sóle Zdendy Půčka "Strejda Trci" zvýšil na 5:2. Po nástupu Pavla Martinovského,který vystřídal s ovacemi odcházející "Gólové Kůzle", se začaly dít věci - nejprve Pavel z voleje uklidil do sítě míč po driblerském sóle Marka Půčka a pak si Marek Půček nechal postavit slalomovou dráhu z lojovických hráčů a ve stylu Maradony nejméně čtyří obešel až před brankáře,kterému nedal šanci.

Vyvrcholením těchto střeleckých hodů byla pak nádherná akce,která se na tuzemských trávnících nevídá - Marek Půček našel asi 40timetrovým překřížením na rohu vápna Jakuba Trcku,ten z jedné přenesl na druhou stranu vápna a Pavel Martinovský z voleje křížnou střelou po zemi napnul síť !! Škoda,že se ze zápasů 4.třídy nepořizuje videozáznam - měli bychom gól měsíce...

Nakonec jsme si zase trochu vylepšili gólový průměr na zápas a po minulém smolném zápase si napravili chuť.

 

Branky: 2x J.Trcka, 2x J.Tichý, 2x P.Martinovský, A.Tůma, M.Půček

 

Sestava:  Přída - Veszprémi, Komers, Roztočil, Tůma (46‘ Houdek) - Tomečka, M.Půček, P.Barták, Zd.Půček - J.Trcka, Tichý (65’Martinovský)

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem