IV.tř. 12.kolo: TJ Kunice C - Stříbrná Skalice B

Ilustrativní fotoTJ Kunice C - Stříbrná Skalice B  5:2 (5:0)

Hned bez pěti hráčů základní sestavy proti minulému zápasu jsme nastoupili na výbornou umělou trávu v Újezdě coby domácí. Soupeř patří v soutěži k těm méně kvalitním a tak jsme neměli problémy získat herní převahu a vyjádřit ji brankami. Asi v 10.minutě si M.Půček naběhl do vápna na aut P.Martinovského, místo střely ještě přihrál "Trcimu" a ten byl při kličce faulován. Nařízenou penaltu pak proměnil ve vedení.

O několik minut později byl při kličce ve vápně sražen Pavel Martinovský, rozhodčí ani tentokrát nezaváhal a další penaltou opět Jakub Trcka zvýšil na 2:0.A brzy jsme se radovali potřetí, když střílený centr Davida Málka z trestného kopu pustil dezorientovaný brankář hostí k zadní tyči. Čtvrtý gól pak přidal

Pavel Martinovský a gólový účet uzavřel Marek Půček krásným sólem přes několik hráčů až před brankáře. Poločas 5:0.

A to bylo z naší strany vše. Hned po přestávce stáhl kouč Pavla Martinovského, který od penaltového faulu pokulhával a následně vystřídal našeho debutanta Martina Richtera na okraji obrany Pavel Veszpremi a postupně jsme i pod dojmem rozhodnutého zápasu přestali být nebezpeční. Často se zbytečně kličkovalo, vázla kombinace a navíc jsme i vyrobili několik hrubých chyb jako např.klasickou "gabrielovskou" malou domů, takže naopak soupeř nám snížil na 5:2. A když ke konci jinak výtečný rozhodčí Prosr nám neuznal gól pro ofsajd - který ale ani hostující pomezní nemával - skončil tímto výsledkem celý zápas.

Vzhledem k tomu,že V.Popovice-Strančice byla remíza,vrátili jsme se do čela tabulky.

 

Branky: 2x Jakub Trcka, D.Málek, P.Martinovský, M.Půček

 

Sestava: Přída - Richter (60’Veszpremi), Komers, Tůma, Málek - P.Barták, M.Půček, Haleš, Pick - Martinovský  (55.Tichý), J.Trcka

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem