IV.tř. 13.kolo: Senohraby B - TJ Kunice C

Ilustrativní fotoSenohraby B  -  TJ Kunice C  1:5 (0:2)

Poslední mistrák se hrál na klouzavém terénu,který nám trochu zhoršoval podmínky pro střílení branek hlavně v první půli,takže Jakub Trcka vstřelil dvě branky až ke konci poločasu.Po přestávce sice dobře kombinující domácí trochu náhodně snížili na 2:1, ale po krásné spolupráci s Markem Půčkem zasadil domácím rozhodující úder náš nejzkušenější hráč Pavel Barták a pak už jen famózní "Strejda Trci" dalšími 2 góly potvrdil pověst suveréně nejlepšího střelce podzimu a zarovnal svůj účet na bicanovských 21 gólů !

Všestarští porazili Popovické 3:1 a tak na Orlím hnízdě při vydařené rozlučce s podzimem mohlo zaznít populární : "Mistři!" a samozřejmě hlavně "Kunice Cééééééééé!"  

 

Branky:   Jakub Trcka 4,  Pavel Barták  1

 

Sestava:    Přída  -  Pick, Komers, Tůma, Málek (55.Houdek) -  P.Barták, M.Půček, Haleš Z.Půček - J.Trcka,Tichý

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem