KP SD 22.kolo: TJ Kunice – Tatran Sedlčany

TJ Kunice – Tatran Sedlčany 2:1 (1:1)

V 22. kole jarní části dorost přivítal na domácím hřišti tým Tatranu Sedlčany. Hosté byli mírným favoritem a začátek zápasu patřil především sedlčanskému útočníkovi, který v 6. minutě přešel přes naší obranu a své sólo bez problémů proměnil 0:1. Odpověď přišla v 21.minutě, kdy Filip Tůma připravil šanci pro Martina Chalupníka – bylo vyrovnáno.

Do kabin se tak odcházelo za poločasového výsledku 1:1.

Druhý poločas byl plný šancí na obou stranách, ale střelci většinou mířili mimo brankové tyče. Až v 66.minutě rozehrál Richard Buček volný přímý kop, před sedlčanskou bránou se nejlépe zorientoval Jakub Zaal  a domácí se ujali vedení 2:1. Další gól již nepadl a tak doma zůstali důležité tři body.

 

Sestava:  Karlík J. – Buček R., Příhoda P., Drábek J., Brožek M. – Hradecký T.

(80´ Procházka Š), Skála M., Zaal J., Tůma F., Sochor J. – Chalupník M. (87´ Paclík D.)

 

Góly: 21´ Chalupník M., 66´ Zaal J.

Asistence: Tůma F., Buček R.

ŽK: 89´ Příhoda P.

 

Foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem