KP SD 23.kolo: SK Benešov – TJ Kunice

SK Benešov – TJ Kunice 6:3 (3:0)

Mistrovské utkání s SK Benešov se odehrálo na hřišti v Pyšelech, hřiště má velký sklon a tak jsme první půli „běhali do kopce“. Hra se nám nedařila a favorizovaný soupeř nás lehce přehrával. V 6. a v 11.minutě jsme inkasovali rychlé góly a v 33.minutě přidal Benešov třetí branku. Do druhého poločasu nastoupil Radek Jiroušek a po výměně stran se nám „z kopce“ začalo dařit.

Hned v úvodní minutě snížil Chalupník na 3:1. V 49.minutě opět Benešov zvýšil na 4:1.

Naši hráči se neustále tlačili do šancí, ale jejich střely mířily mimo bránu nebo je likvidoval benešovský brankář. V 59.minutě se ale podařilo Skálovi dostat míč za záda domácí gólmana 4:2. Soupeř ale opět odpověděl dalším gólem 5:2. V 89.minutě snížil ještě Příhoda na 5:3, ale domácí tým si nechtěl nechat vzít jasné vítězství a těsně před konečných hvizdem upravil výsledek na 6:3.

 

Sestava:  Karlík J. – Richter L., Drábek J. ( 50´Paclík), Příhoda P., Buček R. – Hradecký T.(75´Kučera K.), Tůma F., Skála M., Zaal J., Sochor J.(45´Jiroušek) – Chalupník M.

Nehrál: Brožek M., Procházka Š., Bricín M.

 

Góly: 46´Chalupník, 59´ Skála, 89´Příhoda

ŽK: 5´Karlík, 10´Hradecký, 13´ Richter

 

Foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem