15.kolo KP SD: Kosmonosy - Kunice 3:1 (0:0)

Starší dorost odjížděl k poslednímu utkání s vědomím, že relativně nemá co ztratit, naopak případná výhra by mohla značně vylepšit né zrovna povedenou podzimní část letošní sezóny.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, ve kterém jsme měli sice více ze hry, ale branku soupeře jsme téměř neohrozili. Jediný světlý moment přišel ve 32.min, kdy Veverka krásně našel Michala Skálu, ale toho ve vyložené šanci vychytal domácí gólman. Naopak soupeř měl dvě velké příležitosti, které jsme mu bohužel sami nabídli po našich individuálních chybách. Do kabin se však odcházelo za bezbrankového stavu 0:0.

 

Do druhého poločasu jsme ale vstoupili velmi nešťastně a již po šesti minutách jsme prohrávali o dvě branky. Nejprve na hranici velkého vápna zastavil náš brankář nedovoleným způsobem protihráče a rozhodčí nařídil pokutový kop a o dvě minuty později nakopl soupeř dlouhý míč za naší obranu a domácí útočník využil postavení na ofsajdové hraně a zvýšil na 2:0. Do zápasu nás ale vrátil v 55.min Mikuláš, který si po rohovém kopu naběhl na centrovaný míč od Michala Skály a snížil na 2:1.  Velmi blízko k vyrovnání jsme byli v 61.min, ale Daniel Prokš trefil krásnou střelou z dálky pouze tyč domácí branky. Staré a otřepané „nedáš, dostaneš“ se potvrdilo hned v 62.min a soupeř opět odskočil na rozdíl dvou branek 3:1.  O chvíli později, přesně řečeno v 70.min jsme po faulu na Veverku dostali příležitost zahrávat pokutový kop, ale my jsme tuto šanci na rozdíl od našeho soupeře využít nedokázali. V závěru zápasu jsme ještě nevyužili dvě velké příležitosti a tak se ze zisku tří bodů radovali domácí.

 

Sestava:

Nedbal Z. – Čapek D., Hřivna V., Turecký T. (72‘ Hradecký T.), Mikuláš F., Příhoda P. – Skála M., Veverka O., Prokš D., Plecitý T. (80‘ Chlubna P.)  – Pavelka J. (46‘ Šíma O.)

 

Góly: Mikuláš F.

Asistence: Skála M.

ŽK: Nedbal Z., Mikuláš F.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem