přípravný zápas SD: Vlašim - Kunice

Starší dorost sehrál své první letošní utkání v neděli ve Vlašimi. Bohužel se proti původním předpokladům nepodařilo dokončit stavební úpravy na výstavbě nového hřiště s umělým povrchem, který se buduje v areálu na Lukách a proto se zápas odehrál ještě na stávajícím hřišti, které je ale podstatně menších rozměrů.

Úvodní utkání letošního roku ale potěšilo naše trenéry, neboť jsme zvítězili 2:0.  Oba góly padly ještě v průběhu prvního poločasu. Nejprve Tomáš Plecitý využil chybné rozehrávky vlašimských zadáků a otevřel skóre utkání 0:1 a ještě do poločasu připravil Plecitý chytrou nahrávku pro Jardu Pavelku, který přidal druhý gól.

 

Trenéry potěšil především přístup jednotlivých hráčů a nasazení v osobních soubojích v čemž jsme soupeře předčili. Současně se v dobrém světle ukázali i všichni tři nováčci, kteří se teprve uchází o místo v našem kádru. 

 

Sestava: Nedbal Z. – Příhoda P., Čapek D., Hřivna V., Bříza L. – Skála M., Skála T., Prokš D., Kačín P., Plecitý T. – Pavelka J.

Střídali: Veverka O., Chlubna P., Mikuláš F., (a tři nováčci)

 

Góly: Plecitý T., Pavelka J.
Asistence: Plecitý T.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem