přípravný zápas SD: Kunice - Vlašim

V sobotu 14. ledna odehráli starší dorostenci odvetné utkání s Graffinem Vlašim, tentokrát na hřišti v Újezdě na Praze 4.

V prvním poločase jsme viděli celkem vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Bohužel Pavelka, Bříza, Veverka ani Buček nepřekonali vlašimského brankáře. Až ve 30. minutě otevřel skóre útočník hostů, když si přehodil míč přes vybíhajícího Pepu Karlíka a dobíhají obránci už nedokázali zabránili balonu, aby se dokutálet za brankovou čáru 0:1.  Před koncem poločasu jsme měli obrovskou šanci vyrovnat, ale Jarda Pavelka s Danem Prokšem  ji nedokázali využít.

 

Ve druhém poločase se na našich hráčích více projevila únava z právě probíhající kondiční přípravy a hostující tým z Vlašimi byl o poznání aktivnější. Ve 49.min využil soupeř standardní situace a střelou z dálky navýšil svoje vedení na 0:2. O dvě minuty později prokličkoval  vlašimský hráč mezi našimi  obránci a upravil na konečných 0:3. 

 

Góly: --

ŽK:  Kačín P.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem