přípravný zápas SD: Junior Praha - Kunice

Starší dorost začal zimní přípravu s relativně širokým kádrem, kde na trénincích bylo běžně k vidění až 19 hráčů, ale v minulém utkání se dva hráči zranili a na několik týdnů tak musí přerušit tréninkový kolotoč, současně se někteří další hráči neubránili virovému onemocnění a tak jsme odjížděli na Junior Praha v poněkud slepované sestavě.

Úvodní dvacetiminutovka byla ale z našeho pohledu velmi dobrá a několikrát jsme se dostali k nebezpečnému zakončení. Bohužel zápas příliš nevyšel našemu brankáři, který nejprve v 5.min nedokázal zvládnout dalekonosnou střelu z VPK a hosté se ujali vedení 1:0.

 Obdobná situace byla k vidění i o několik minut později a Zdeněk Nedbal, opět po ne zrovna přesvědčivém zákroku, lovil míč ze své sítě podruhé 2:0. V 18.min rozehrál naší standardní situaci Lukáš Bříza a Tomáš Skála hlavou snížil na 2:1.  Bohužel ještě do poločasu se soupeř radoval ze dvou dalších gólů a do kabin se tak odcházelo za stavu 4:1. Smutnou tečkou za prvním poločasem bylo zranění Tomáše Skály, který musel být s vykloubeným prstem na ruce odvezen do nemocnice.

Začátek druhého poločasu byl ve znamení neproměněných gólových šancí na obou stranách. Až v 63.minutě domácí využili chyby v naší rozehrávce a zvýšili svoje vedení na 5:1 a o deset minut později přidali šestý gól.  V závěru zápasu přeci jen prolomili střeleckou smůlu i naši hráči a nejprve Dan Prokš snížil na 6:2 a v 75.minutě byl ve vápně faulován Bříza a nařízenou penaltu s přehledem sám proměnil a upravil tak výsledek na konečných 6:3.

 

Sestava:

Nedbal - Anderle, Turek, Veverka, Bříza - Plecitý, Skála T., Buček, Prokš, Skála M. - Pavelka

Střídání: Chlubna, Čížek, Karlík

 

Góly: Skála T., Prokš, Bříza
Asistence: Bříza

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem